Reklam
Reklam

Kazanamadık, buruğuz

Kepez ve Aksu’da kazanan başkanları kutlayan Çavuşoğlu Büyükşehir için böyle dedi;

Kazanamadık, buruğuz

Kepez ve Aksu’da kazanan başkanları kutlayan Çavuşoğlu Büyükşehir için böyle dedi;

Kazanamadık, buruğuz
14 Nisan 2019 - 15:22 - Güncelleme: 14 Nisan 2019 - 15:24

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, seçimin ardından yeniden kazanan Aksu ve Kepez Belediye başkanlarını ziyaret etti. Çavuşoğlu, “Büyükşehir’i kaybettik ve tabi ki onun burukluğunu yaşıyoruz. Ancak seçimler kazanılır kaybedilir” dedi

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti'den aday olarak seçimi yeniden kazanan Antalya'nın Aksu ve Kepez belediye başkanlarını ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin'i makamında ziyaret eden Çavuşoğlu, seçim sürecinde söz verdiği gibi Şahin'in yapacağı her türlü projeye destek vereceğini kaydetti. Aksu'nun özel bir yer olduğunu belirten Çavuşoğlu, Şahin'e bir anı tabağı hediye etti. Aksu'nun ardından Kepez ilçesine gelen Çavuşoğlu, belediye girişinde Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve AK Parti ilçe yönetimi tarafından karşılandı. Kendisini karşılayanlarla tek tek selamlaşıp sohbet eden Bakan Çavuşoğlu, daha sonra Tütüncü'nün makamına geçti. Çavuşoğlu'na oturması için eliyle başkanlık koltuğunu işaret eden Tütüncü'ye bakan Çavuşoğlu, “Kesinlikle olmaz. Prensip meselesi” diyerek, makam masasının önündeki ikili koltukta Başkan Tütüncü ile karşılıklı oturdu.

Anı tabağı hediye etti

Hakan Tütüncü'yü 3'üncü kez seçimi kazanması dolayısıyla tebrik eden Bakan Çavuşoğlu, “Seçim öncesinde gayretli bir şekilde çalıştı arkadaşlarımız. Ancak  tabii ki en büyük teşekkürümüz Kepez halkımıza. Kepez bölgesindeki sorunları beraber çalışarak çözdük. Eskiden Kepez en geri kalan ilçeydi, şu anda en ileri giden ilçe oldu. İnsanlara ve gönüllere dokunuyorsunuz. Büyükşehir Belediyesi’ni kaybettik. Tabii ki onun burukluğunu yaşıyoruz. Menderes kardeşimiz de bizim kardeşimiz. Seçimler kazanılır kaybedilir. Bunlar geçmişte de olmuştur” dedi. Çözülmesi gereken her türlü sorunda Çavuşoğlu'nun kendilerine ağabeylik yaptığını ifade eden Başkan Tütüncü ise “Milletimizin gücünü gösteriyorsunuz. Her zaman hem partimizin hem de cumhur ittifakımızın sorumluluğunu yaşadık. Vatandaşımızın emrinde bir belediyeyiz. Seçimleri her dönemde bir öncekine göre ciddi bir oy oranı artışıyla kazanıyoruz” diye konuştu. Çavuşoğlu, Tütüncü'ye de anı tabağı hediye etti.
DHA

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum