Reklam
Reklam

Rekortmenler ödüllendirildi

Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) 5. Geleneksel Vergi Rekortmenleri Ödül Töreni yapıldı

Rekortmenler ödüllendirildi

Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) 5. Geleneksel Vergi Rekortmenleri Ödül Töreni yapıldı

Rekortmenler ödüllendirildi
20 Aralık 2010 - 15:58

Bölge tanıtıldı
Corendon Presa Di Finica Otel'de gerçekleştirilen ödül törenine Vali Yardımcısı Recep Yüksel, Kumluca Kaymakamı Salih Işık, Finike Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan, Antalya Vergi Dairesi Başkanı Mahmut Sütçü, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Çetin Osman Budak, Antalya Yaş Sebze ve Meyve İhracatçıları Birliği Başkanı Mustafa Satıcı, belde belediye başkanları, il genel meclisi üyeleri, siyasi parti temsilcileri, KUTSO üyeleri ve davetliler katıldı. Törende bölgenin ekonomik, tarihi ve turistik özelliklerinin tanıtıldığı sinevizyon gösterimi yapıldı.

Firmalara plaket
Vali Yardımcısı Recep Yüksel, ödül töreninde yaptığı konuşmada, çalışma hayatının hukuki ve etik kuralları olduğunu söyledi. Antalya Vergi Dairesi Başkanı Mahmut Sütçü de, dünyadaki açlık tehlikesine dikkati çekti. KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Alaaddin Aytekin ise, konuşmasında Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası'nın geçmişi ve faaliyetlerine yer verdi.
Konuşmaların ardından, Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası'nın, Kumluca, Finike, Demre ve Kaş İlçelerinde faaliyet gösteren üyelerinden vergi rekortmenleri olanlar açıklandı. Kurumlar Vergisi ve Gelir Vergisi sıralamasında ilk üçe giren kurum ve kişilere, ihracata önemli katkı sağlayan firmalara plaket verildi. Tüm üyeler arasında Albayrak İnşaat Kurumlar Vergisi Rekortmeni olurken, Ergün Duran ise Gelir Vergisi Rekortmeni oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum