Reklam
Reklam

Serpil Doğan ile magazin turu

Serpil Doğan ile çıktığımız magazin turu Ekici’de başladı, Paşa Çadırı’nda bitti

Serpil Doğan ile magazin turu

Serpil Doğan ile çıktığımız magazin turu Ekici’de başladı, Paşa Çadırı’nda bitti

Serpil Doğan ile magazin turu
29 Ocak 2020 - 17:41


İlkini hafta sonu gerçekleştirdiğim ve büyük beğeni toplayan ‘bir ünlü ile magazin turu’ benim bile beklemediğim yoğun bir ilgi gördü. Sosyal medyada yayınladığımız habere yüzlerce beğeni gelince, yolun ne kadar doğru olduğunu anladım. Bundan böyle zaman zaman bir ünlü ile magazin turuna devam etme kararı aldım. Antalya sahnelerinin en iyilerinden Serpil Doğan’la hafta sonu ilk magazin turum başladı.
 
Ekici ve Paşa Çadırı
Serpil Doğan’la magazin turuna Ekici Restoran’da yediğimiz bir yemekle başladık. Ünlü müzisyen Eray Keçeli’nin sahne teklifini kırmayan Serpil Doğan, hayranları ve Ekici müşterilerinin yoğun tezahürat ve alkışları ile sahneye çıktı. Bir mini konser veren Serpil Doğan, kulakların pasını silip geceye ayrı bir renk kattı. Magazin turunun son durağı Paşa Çadırı oldu. Mekânda Antalya sahnelerinin en iyi iş yapan ismi Doğukan Demirel sahnedeydi. Serpil Doğan ilk kez dinlediği Doğukan Demirel ve orkestrasına tam not verdi.
 
Ünlülerle magazini turu
Doğukan Demirel’in sahne teklifini de geri çevirmeyen Antalya sahnelerinin en iyilerinden Serpil Doğan burada da yoğun ilgi ve alkışla karşılaştı. Sabah 04.00 sularında magazin turuna son verdik. Bu “ünlülerle magazini turu” ilk denememde teklifimi kabul eden Serpil Doğan’na, Ekici patronlarından Veli Ercan’a ve Paşa Çadırı patronu Cevat Üre ve İşletme Müdürü Mücahit Kaya’ya teşekkür ederim. 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum