Reklam
Reklam

Ses İzolasyon Süngeri

Ses İzolasyon Süngeri

Ses İzolasyon Süngeri
06 Nisan 2020 - 18:29 - Güncelleme: 06 Nisan 2020 - 18:31

Akustik çözümler hakkında hangi ürünü kullanmanız doğru olur sizlere bunlarla ilgili bilgiler paylaşacağız Ses İzolasyon Süngeri fiyatları uygun olarak birçok firmada satılmaktadır fakat doğru ürünler ortalama fiyatlarda satılmaktadır ucuz olan ürünler akustik süngerlerin dekoratif görünüme sahip olması nedeniyle akustik değeri olmayan süngerler satılmaktadır bu nedenle ürünleri temin edeceğiniz zamanlarda firmalar arasında akustik değerlerine göre karşılaştırma yapmanız gerekmektedir. Turkish Acoustic ürettiği veya temin ettiği tüm ürünlerin üniversitelerin ilgili bölümlerinde yapılan test sonuçları ürünlerin sertifikasyon kısmında test sonuçları yer almaktadır.

Birçok akustik ürünün içerisinde üretim esnasında Ses İzolasyon Süngeri kullanarak üretimi sağlanmaktadır. Akustik panelle dış katmanında yer alan akustik kumaş ve içerisinde yer alan akustik sünger sayesinde etkili bir ses yalıtımı yapmaktadır. Ortamda bulundan ses karmaşasını ve yankı problemlerinde ses dalgalarını sönümlemektedir. Yanmazlık sertifikasına sahip süngerlerden ve akustik kumaşlardan üretimi yapılabilmektedir. Akustik paneller yalnızca duvar için değil çağrı merkezleri gibi birçok alanda akustik seperatör olarak kullanarak çözüme ulaşabilirsiniz.

Tekne veya motor ses yalıtımı yapmak istediğinizde kapalı hücreli Ses İzolasyon Süngeri kullanarak yüksek sesleri aza indirebilirsiniz bu sayede konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz. Ses sönümleyici özelliği olan akustik süngerler talebe istinaden teknik şartnamelere uygun üretimi gerçekleştirilebilmektedir. Akustik özelliğe sahip olan Ses İzolasyon Süngeri birçok çeşidi ile jeneratör odaları sunucu odaları ve daha birçok alanda çok fazla etki sunan bu ürünleri kullanarak ses geçişlerine veya ortam akustiğini elde edebilirsiniz. Ürünleri satın almakta kararsız kaldıysanız veya satın alacağınız ürünün kullanacağınız alanda uygun olmayacağını düşünüyorsanız Turkish Acoustic ile iletişime geçerek ürünlerle ilgili kendi bünyesinde çalışan akustik mimarlardan teknik bilgi edinebilirsiniz, web mağazası üzerinden ürünleri temin edebilirsiniz.
 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum