Reklam
Reklam

Sosyete ve ünlülerin kuaförü

Ünü sınırlarımızı aşan BYSAN Kuaför-Mustafa Baysan, sosyete ve ünlülerin uğrak yeri

Sosyete ve ünlülerin kuaförü

Ünü sınırlarımızı aşan BYSAN Kuaför-Mustafa Baysan, sosyete ve ünlülerin uğrak yeri

Sosyete ve ünlülerin kuaförü
30 Aralık 2019 - 17:55

...
Rixos Hotel BYSAN Coiffure Mustafa Baysan, yine bir zamanların ünlü kuaförü Hasan Fidan, namı diğer Talya Hasan’ın yanında yetişti. Meslek hayatına 1986 yılanda Talya Otel Kuaför Salonu’nda başlayan Baysan zirveye tırnaklarıyla çıktı. Azim ve başarısının sayesinde bugün Rixos Hotel BYSAN Coiffure sahibi olan Mustafa Baysan hatırı sayılır, çok sayıda kişiye iş imkânı sağlamakta. Yerli yabancı birçok ünlünün uğrak yeri olan mekân, Antalya sosyete ve ünlülerinin de gözde mekânı. Sır küpü olan Mustafa Baysan, 34 yılık meslek hayatını bir kaleme alsa sanırım yer yerinden oynar.
 
Saç modasına yön veriyor
Bakın bundan sonrasını mütevazı, mükemmel insan Mustafa Baysan’ın ağzından dinleyelim:
“34 yıllık mesleki çalışma hayatımın tecrübesi ile Bay ve Bayan olarak çalışmakta olan salonumuzda öncelikle Antalya’mızın, Türkiye ve yurt dışında yaşamlarını devam ettiren iş, sanat, spor, siyaset dünyasının önde gelen insanlarına olmazsa olmazımız güleryüz, hijyenlik, 1.sınıf ürün kalitesi sunmakta; ilkeli yenilikçi, misyon ve vizyonumuzu elit profesyonel kadro kalitemiz ve markamızı turizmimizin değerli markası Rixos Oteller zinciri bünyesinde şehir oteli Rixos Downtown Otel bünyesinde icra etmekteyiz. Misafirlerimizin saç ve kişisel bakımlarında yılın en kullanışlı trendlerine göre hizmet vermekteyiz. Bizler mesleğimizde duygu satıyoruz. Onun için işimiz ekip işi. İşletmecinin ve ekibin aynı şeyleri düşünüyor olmasının ayrıca önem taşıdığını düşünüyorum.”
 
Yetenekli ellerle çalışıyor
“Yeni çağın ‘bilge kuaförü’, müşterisi ve kendinden isteneni içtenlik ve samimiyetle anlamaya çalışan, neyi neden uygulayacağını veya uygulamayacağını müşterisine açıklayan, her fırsatta kendisini ve işini güncelleyip yenileyen, kendisini başkası ile kıyaslamayan sadece kendiyle yarışan, yaptığı bir işi bir öncekinden nasıl farklı yapabileceğine kafa yoran, işiyle ve müşterisi ile bütünleşip bir olan, iş arkadaşıyla işbirliği yapan ve onların gelişimine yardımcı olan, kendisinin negatif yönlerini tespit edip bunları güzelleştirecek farkında olan insandır.
İlkeli misyon ve vizyonumuz ile kuaförlük mesleğimize çok değerli meslektaşlarımızı kazandırmış bulunmaktayız. Mevcutta da aynı disiplinle bünyemizde yetişen idealist gelecek yılların trend saç modasına yön vercek çalışma arkadaşlarım yetenekli eller; Bekir Erten, Emirhan Eken, Yusuf İslam ve tecrübesi ile makyaj, el, ayak bakımda uzmanımız Ayşegül Acar ile çalışmaktayım.” İşte Baysan’ın sosyete ve ünlülerden oluşan bazı müşterileri.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum