Reklam
Reklam

Tesettür Tunik Modelleri

Tesettür Tunik Modelleri

Tesettür Tunik Modelleri
13 Haziran 2019 - 14:45

 

Tesettürlü kadınların vazgeçilmezi elbette ki tuniklerdir. Kullanım rahatlığından dolayı genelde etek giymeyi tercih etmeyen kadınlar her tarz ve renkte pantolonla rahatlıkla tunik kombini yapabilirler. Ayrıca kısa boyda olan tuniklerin etekle de kullanımı mümkündür. Son moda ve birbirinden şık modeller ile Nurhira müşterilerine ürün tedarikinde kolaylık sağlıyor.

Tesettürlü kadınların en büyük problemi istedikleri tarzda ürünü bulamamalarıdır. Ancak online alışverişin en güvenilir adresi Nurhira ile istediğiniz tarzda tuniği bulabilirsiniz.

Pudrasından hakisine, kiremit renginden mavisine kadar pek çok renk ve beden seçeneği ile tunik siparişi verebilirsiniz. Volanlı, cepli, kuşaklı, düğmeli, çizgili, uzun ya da kısa boyda tunikleri sipariş edebilir ve yapılan kombinleri inceleyebilirsiniz.

Tesettür Tunik Fiyatları

 Sektörün yeni yeni gelişiyor olması sebebi ile tesettür giyim sektöründe fiyatlar bir hayli pahalı. Ancak httpss://www.nurhira.com/tesettur-tunik sayfası üzerinden de inceleyebileceğiniz gibi Nurhira müşterilerine oldukça makul fiyatlar sunuyor. Ayrıca kap olarak kullanabileceğiniz uzun ve düğmeli tunikler de mevcuttur. Sayısız alternatif ile isterseniz spor isterseniz de klasik bir görünüm elde edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum