Reklam
Reklam

TIRNAĞIM BİLE OLAMAZSINIZ

Sessizliğini bozan Öztürk, açtı ağzını yumdu gözünü:

TIRNAĞIM BİLE OLAMAZSINIZ

Sessizliğini bozan Öztürk, açtı ağzını yumdu gözünü:

TIRNAĞIM BİLE OLAMAZSINIZ
13 Ocak 2020 - 16:33 - Güncelleme: 13 Ocak 2020 - 16:39

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, kendisini eleştiren eski başkanlar, gazeteciler, televizyon programcıları ve taraftarlara sert çıktı: Senin tırnağım olamayacağının senin gibi ben de farkındayım
‘Dozunu aştınız’
Antalyaspor’da Başkan Öztürk deyim yerindeyse bombaladı. Haftalardır suskun olduğu için eleştirilen Öztürk, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak önüne geleni yaylım ateşine tuttu. “Ahh sizi gidi bir avuç küçükler” diyerek sözlerine başlayan Ali Şafak Öztürk, “Sağlık nedenlerimden dolayı bir süre ortalıkta gözükmedim diye ortamı boş bulup hemen çıktınız meydana! Erken başladınız yine… Dozajı aştınız yine… Ama anlıyorum, çünkü biliyorum ki özünüz bu… Niyetiniz bozuk, zekanız düşük, kibriniz fazla, çıkarlarınız var… Çok kolay biliyorum, köşenizden, televizyon programınızdan, sosyal medyanızdan sallamak… Bir avuç insan sizi takip etse de işler iyi gitmeyince sallayın, hep haklı çıkarsınız tabi… Ama yapmanız lazım, çünkü kapasiteniz bu… Siz busunuz değişmezsiniz, ondan takmıyorum… Sinek vızıltısı gibi gelir geçersiniz… Çünkü küçüksünüz…” diye konuşarak sert açıklamalar yaptı.

‘Kendime güveniyorum’
Öztür’ün sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle: “Ben mi? Beni hala tanıyamadınız mı? Ben Ali Şafak Öztürk’üm! Kim olduğumu çok iyi biliyorum ve kendime güveniyorum. Bu ülkenin en fazla gelecek vadeden bireylerinden biriyim! Küçük beyninizle anlamasanız da, laf atsanız da; Sürekli gezmem lazım, çünkü işim bu! Tarihi konserler, organizasyonlar yapıyorum çünkü işime, şehrime, ülkeme olan artılarının farkındayım! Senin tırnağım olamayacağının senin gibi ben de farkındayım! Sevsen de, sevmesen de senin “sözde” sevdanı şu anda ayakta tutan en önemli kişiyim! Senin Başkanınım!Ama kırgın mıyım? Kırgınım! Arkadaşlarıma, yoldaşlarıma, kardeşlerime kırgınım. Çünkü kolay etkilendiniz yukarıdaki o ‘küçük’lerden…Ben, o İstanbul takımlarına meydan okuyan, görevi bırakırken ‘taraftar’ deyince gözleri dolan, hakkınızı savunmak için her şeyi yapan AŞÖ’yüm ve değişmedim! “Biz Antalyasporuz”u en baştan söyledim ve kalbime yazdım!”

Eski başkanlara gönderme
“Unuttunuz mu yoksa önceki dönemleri? Menajerler tarafından yolunup iflasın eşiğine gelen, bazılarının elinde oyuncak olan, kamp parasını dahi ödeyemeyen o takımımızı unuttunuz mu? Peki benim geri gelmem için hepinizin yoğun çağrılarını? Başkan, düşeceksek de seninle düşelim demelerinizi? Sezon başında büyük, efsane başkandım peki ne oldu şimdi? Kredi 2-3 ayda bitti mi? Biz yolumuza devam ediyoruz! Cuma günü geçen senelerden kalan tüm oyuncu borçlarımızı da ödedik! Her yere yazmanıza gerek yok, transfer de yapacağız! Yeni harcama limitleri, puansal ve mali durumumuzla normalde nitelikli oyuncu getirmek neredeyse imkansız ama yaparsak yine biz yapacağız! Bu yarı dönemle birlikte transferde de bütün sorumluluk bende. Sevabıyla, günahıyla! Adresi siz de ben de doğru bilelim artık!”‘Ailemizi koruyalım’
“Şimdi yeni, çok inandığımız, yakın olduğumuz bir hocamız ve ekibi var! Uzun dönemdir kulüpte olan, başarı getiren, karakterli ve transferle desteklenecek bir oyuncu grubumuz var! Çok ciddi maddi ve manevi destek veren, Antalya sevdalısı bir yönetimimiz var! Hiç bir zorunluluğu ve hiç bir getirisi olmadığı halde Antalya şehri için verilen sözlere inanıp, bütün sıkıntılara karşı bedenini taşın altına koymuş bir Fikret Öztürk ve Öztürk ailesi var! En son da sizi çok seven Ali Şafak Öztürk adında bir başkanınız var! Yani biz buradayız!Artık bütünleşip bir aile olduğumuzu hatırlayalım. Eğer biz bir aileysek ve bu ailenin babası, başkan olarak bensem, sizden isteğim şu olur: Ailenizi o ‘küçük’lere karşı koruyun!”
Kasım ÇİÇEK

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum