Reklam
Reklam

Türel de modaya uydu

Kendisini değil hizmetlerini paylaştı

Türel de modaya uydu

Kendisini değil hizmetlerini paylaştı

Türel de modaya uydu
09 Eylül 2020 - 15:08

Antalya’da iki dönem Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapan Menderes Türel’in, sosyal medya hesabından karşılaştırarak paylaştığı fotoğraflar büyük beğeni ve övgü aldı
 
Sosyal medyada hemen hemen her gün yeni bir akım ortaya çıkıyor. Son olarak bazı kişiler yıllar önceki fotoğraflarını güncel fotoğraflarıyla karşılaştırarak paylaşmaya başladı. Modaya en çok sanatçıların ilgi gösterdiği gözlendi. Siyasetçiler de bu duruma sessiz kalmadı. Antalya’da iki dönem Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevi yürüten Menderes Türel de bu siyasetçilerden biri. Ancak O kendi fotoğraflarını değil, 2004-2009 ve 2014-2019 yılları arasında Antalya’da imza attığı hizmetlerin fotoğraflarını paylaştı.
 
Fotoğrafları karşılaştırdı
2004 yılında göreve gelen Türel, o dönemde Antalyaspor’un maçlarını oynadığı Atatürk Stadı ve bugünkü 33 bin kişilik 100. Yıl’da bulunan stadın fotoğraflarını paylaştı. Antalyaspor’a ait Hasan Subaşı Tesisleri’nin ve yapımına liderlik ettiği Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’ni de paylaşan Türel, ayrıca yine ulaşımdaki keşmekeşliği gösteren 2004 yılındaki bir fotoğrafı ve göreve geldikten sonra hizmete soktuğu tramvayın fotoğraflarını takipçilerine sundu.
 
Beğeni ve övgü topladı
Bir dönem AK Parti Genel Bakan Yardımcılığı ve AK Parti Antalya milletvekilliği de yapan Menderes Türel’in, ikinci dönemine ait olan 2014 ile 2019 yılları arasından da iki fotoğraf paylaştığı görüldü. Biri adeta mezbelelik olan Boğaçayı’na, diğeri ise Konyaaltı Sahili’ne aitti. İki bölgenin fotoğrafları arasındaki müthiş değişim dikkatlerden kaçmadı. Hizmete soktuğu Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası’nın ve Cumhuriyet Meydanı’nın eski ve yeni fotoğraflarını da sosyal medya hesabında kullanan Türel’in bu paylaşımları büyük beğeni ve övgü aldı. 
Süheyla GÜRÜN

 

Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ak it tv
    2 hafta önce
    :) çok beğeni almış cidden. Twitter da gündem oldu. Muhabiri a habere gönül rahatlığıyla yollayabilirsiniz.