Reklam
Reklam

Tütüncü’nün hayali açılıyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün ‘Hayalim’ dediği Kent Meydanı 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda törenle açılacak

Tütüncü’nün hayali açılıyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün ‘Hayalim’ dediği Kent Meydanı 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda törenle açılacak

Tütüncü’nün hayali açılıyor
20 Ağustos 2019 - 16:04

Kepez Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 97. yıldönümünü bir dizi açılış ve konserle kutlayacak. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'nün, 2014 yerel seçimlerindeki 70 projesi arasında yer alan ve 'Hayalim' dediği Kepez Kent Meydanı, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda açılacak. Kepez Belediyesi'nin kültürel, sanatsal, sosyal, sportif ve ticari faaliyetlerin yanı sıra, peyzaj alanlarıyla da görkemli bir alana sahip olacak Kepez Kent Meydanı Projesi, 166 bin metre karelik bir alandan oluşuyor.
 
Çok amaçlı projelendirildi
Kepez'in coğrafi olarak merkezi olan Seyhan Caddesi'nde inşa edilen Kepez Kent Meydanı'nda çok amaçlı etkinlik alanı, rekreasyon, spor ve toplanma alanları, tören alanı, anıt alanı, ticari birimler, kamusal alanlar, model araç oyun alanı, kaykay oyun alanı, küçük fıskiyelerden oluşan havuz yer alıyor. Çok amaçlı etkinlik alanı konser, söyleşi, sergi, miting gibi organizasyonların gerçekleşmesine olanak sağlayacak şekilde tasarlandı. 
 
Kepez'de Sokak Festivali   
Kepez Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda Kepez Kent Meydanı'nda Sokak Festivali'nin de açılışını gerçekleştirecek. Türk mutfağının farklı lezzetlerinin yer alacağı festivalde, alışveriş alanları, çocuk oyun alanları, lunapark alanları kurulacak. Sokak sanatçılarının renklendireceği festivalde, ziyaretçiler her akşam canlı akustik müzik eşliğinde keyifli saatler geçirme şansı yakalayacaklar. Kepez'de 10 gün sürecek Sokak Festivali, saat 19.00 ile 24.00 saatleri arasında renkli anlara sahne olacak.
 
Funda Arar Konseri
30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 97. yıldönümünde Kepez Belediyesi, coşkulu bir konsere de imza atacak. Türk Pop Müziği'nin güçlü sesi Funda Arar, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda aynı gün açılışı yapılacak olan Kepez Kent Meydanı'nda konser verecek.
DHA

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum