Reklam
Reklam

Wessi Blazer Ceket Erkek

Wessi Blazer Ceket Erkek

Wessi Blazer Ceket Erkek
11 Şubat 2019 - 17:24

            Erkeklerin de gardıroplarında mutlaka bulundurmak istedikleri kıyafet parçaları bulunmaktadır. Bunlar arasında dolaplarında bulundurdukları en gözde parçalar ceketler olmaktadır.

            Şık, spor ve stil sahibi görüntü yansıtma özelliğine sahip ceketler son zamanların trendleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Hem ofis şıklığı hem de sokak stiline en uygun parçalar olan ceketler doğru kombinlendiğinde ortaya tarz bir görüntü çıkarmaktadır.

 Blazer Ceketler

            Ceket modelleri genellikle her tarza uygun olacak şekilde de kombinlenebilmektedir. Özellikle ince kumaşlardan tasarlanan blazer ceket modelleri şık kombinlenmesinin yanında üniforma şeklide de durabilmektedir. Hem hafta sonu stilinde hem de davetlerde kombinlenebilen bu özel parçalar doğru şekilde giyilmelidir.

            Resmi davetlerde blazer ceket giyildiğinde altına mutlaka farklı renkte pantolon seçilmelidir. Pantolon ve ceket arasında oluşturulacak kontrast şık bir görüntü oluşturacaktır. Dolayısıyla kombinin doğru yapılması blazer ceketin görüntüsünü etkileyen en önemli noktadır.

 Spor Ceketler

            Her stil sahibi erkeğin mutlaka dolabında bulundurduğu diğer bir model ise spor ceket modelleridir. Spor ceket erkeklerin genellikle rahat ve şık bir görüntü yakalamak istediklerinde tercihleri olmaktadır. Hem şık hem de spor görüntü yakalanmasına müsaade eden spor ceketler ufak detaylarla tamamlandığında oldukça şık durmaktadır.

            Wessi.com sitesinde spor ceket modelleri oldukça şık ve ağır durmaktadır. Kombinlendiğinde kendini gösteren ceketlerden olan blazer ve spor ceketler erkeklerin vücut hatlarını da düzgün göstermektedir. Genellikle kombinlerinde kontrastlık oluşturulduğu gibi soft renklerle geçiş yapmak da mümkündür. Bu erkeğin katılacağı davete bağlı olmaktadır.

Ceket Fiyatları ve Seçimleri

            Ceket fiyatları genellikle 120 ile 350 TL arasında değişmektedir. Her bütçeye uygun olarak tasarlanan ceketler her sezon farklı modellerde satışa sunulmaktadır. Erkeklerin vazgeçilmezi olan bu modeller her tarza ve her bütçeye uygun tasarlanmıştır.

             Özellikle seçim konusunda kumaşların büyük önem taşıdığı ceketlerin mutlaka mevsimine göre seçilmesi gerekmektedir. Kalın kumaşlar terlemeye sebep olacağı gibi kombinlerde de kafa karışıklığı yaratacaktır. Aynı şekilde soft renklerin kış aylarında tercih edilmesi de şıklığın önüne geçerek çirkin bir görüntü oluşturacaktır. Dolayısıyla kombinin yanında kumaş özelliklerine de dikkat edilmesi gerekmektedir. Blazer ceket erkek modellerini httpss://www.wessi.com/erkek-ceket adresinden satın alabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum