Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Agah Başdeğirmen

Agah Başdeğirmen

Hocasız bu kadar

05 Kasım 2020 - 00:17

            Antalyaspor, teknik direktör Tamer Tuna’nın ayrılığından sonra sezonun en dinamik rakibini evinde ağırladı. Ancak evdeki hesap çarşıya uymadı. Rakibin baştan sona kadar baskısını hissettirdiği maçta hakemin takdiriyle Adis Jahovic atıldıktan sonra ipler daha da gevşedi. Rakibe kadar üstün bir direnç göstermeye karşın çok az pozisyon ürettik. Geriye düşmeye rağmen eşitliği harika bir pozisyonda golü yakaladık. Sezonun belki en güzel çalışılmış gollerini atıyoruz ama skor bağlamında golden çok uzak kalıyoruz. Yine bir hızlı hücum iki pas ve üçüncü vuruşun gol olması çok nadir görülür.
            Antalyaspor sezonun çıkmazını yaşıyor. Yönetimin henüz daha hoca bağlamında takımın başına birini getirmemesi beraberinde belirsizliği de getiriyor. Önümüzdeki haftalarda takımda neler olup biteceği konusunda kimsenin öngörüsü yok. Aksine toparlanma emaresi de gözükmüyor. Genelde yeni hocalar takıma ilk zamanlar bir ruh kazandıracak inancından hareketle umutlu bekleyişi sürdürüyoruz.
            Localarda genellikle Antalyasporlu futbolseverlerin olması ilk kez böylesine bir maçı tam anlamıyla tribünlerde çoğunluk sağladığımızı avantajlı kıldı. Buna rağmen oynanan futbol sezon başından oldukça uzakta…
            Antalyaspor yönetimi derhal hoca işini karara bağlayıp, takımı taşıyabilecek orta karar biriyle anlaşma sağlayabilmelidir. Bu zamanda çok yüksekten uçmamakta fayda var. Genelde yüksekten uçulan hocalar sıcak sularda başarısız olabiliyor. Yaşanmış tecrübelerden ders çıkarmakta fayda var.
            Sporla kalın.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum