Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Agah Başdeğirmen

Agah Başdeğirmen

Vira Bismillah devam

16 Eylül 2020 - 00:01

Salgın döneminde yeni sezonda ilk maçta bambaşka bir Antalyaspor vardı. Sezon başlangıçları genelde çok zorlu geçer ancak bu kez Antalyaspor için harika denebilecek performans izledik. Yalnız böylesine güzel maçı ekranlardan takip etmek zorunda kalmak arma peşinde koşanlar için takımdan ayrı kalmak çok zor oluyor. Diliyoruz ki salgın dönemi bir an önce son bulsun ve maçların en önemli unsuru taraftarlar yeniden tribünlerdeki yerini alsın.
Antalyaspor’da en büyük değişim alt yapıdan gelen Doğukan ve Bünyamin için yaşandı. Bu nedenle gençlere güven veren teknik direktör Tamer Tuna ve ekibi en büyük yatırımı takıma kazandırmaya çalışması hepimizi heyecanlandıracak gelişmeler arasında ön planda yer alıyor. Keza takımda çizgiden ortaya gelen Doğukan, sağ açıkta Bünyamin takıma ayrı bir enerji kattı. Nitekim maç genelinde oyun kontrolü tamamen Antalyaspor lehine sonuçlandı. Kenardan ikinci yarı takıma katkı sağlayan yeni oyuncuların performansı için henüz yorum yapmak erken ama göz dolduracak performanslar gelebilir.
Rakibin zafiyetleri ve oyun anlayışı üzerine teknik taktik geliştirme konusunda sezon boyunca strateji geliştiren bir ekip olabilirse, Antalyaspor için başarı kaçınılmaz olur ve Avrupa hedefine koşabilir. Teknik anlamda daha becerikli bir yapının şu an takımda mevcut olduğu görülüyor. Özellikle topu ayağında tutmayı seven oyunculardan oluşan bu kadronun geleceği parlak görünüyor. Sezon başında bazı söylemler havada kalabilir ama yine de bu takım yapılan takviyelerden hareketle geçmiş yıllara göre daha başarılı olabilecek potansiyeli barındırıyor. Çünkü takımın iskeletinde önemli değişiklikler yaşanmadı aksine ekipteki genç oyuncular daha hazır göründüğünden fazlasıyla gücü yansıtabilecek seviyeye çıktı.
Antalyaspor için destek vermek sadece tribünde olamadığı gibi Antalyaspor mağazalarında birbirinden güzel ürünleri alarak takıma maddi imkanlar oluşturabiliriz. Bu nedenle kombine satılmadığını da düşünülürse, mağazalardaki stokları eritme noktasında taraftarlar arasında bir kampanya yürütülmelidir. Birbirinden farklı modern tasarım ürünler mağazalarda taraftarların beğenisine sunulmuş durumda bulunuyor.
Sporla kalın.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum