Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Cem BÖLMETEPE

Cem BÖLMETEPE

Antalya'daki STK'lara açık davet

08 Nisan 2021 - 00:01
 
Antalya'da birçok sivil toplum kuruluşu bulunuyor. Bazıları Antalya için uğraş verdiğini, bazıları da çocuklar ve gençler için uğraş verdiğini söylüyor.
ATSO ve AKTOB’u ayrı tutuyorum. Çünkü onlar kurumsallaşmış ve gerçekten Antalya için çalışan kuruluşlar.
Sivil toplum kuruluşlarının birçoğunda gördüğümüz önemli günlerde basın toplantıları yapıp günün önemini belirten konuşmalar yapmaları veya Antalya valisini, belediye başkanlarını ziyaret ederek basında yer almalarını görüyoruz.
Fakat özelliklede kuruluş sebebi Antalya, çocuk ve gençler olan sivil toplum kuruluşlarının bir tanesi bile çıkıp Antalya Atatürk Spor Salonu ve ona bağlı olarak dünyada eşi az olan denizle birleşen tarihi Karaalioğlu Parkı’nı da kapsayan projenin yanlışlığını, ucubeliğini Antalya’ya ihanetini dile getirmiyor.
Antalya Büyükşehir Belediyesi inisiyatifinde olan Atatürk Spor Salonu, maalesef büyükşehirde çalışan bir bürokrat tarafından başkan Muhittin Böcek ve genel sekreter Cansel Çevikol Tuncer ikna edilerek ucube bir yarı açık spor salonu yapılmaya çalışılıyor ve salonun hemen arkasına iki tane göstermelik açık basketbol sahası ve devamında da Antalyalıların gözbebeği Karaalioğlu Parkı’nın içine de otopark ve işyerleri yapılmaya çalışılıyor.
Ve burası bir şirkete peşkeş çekilmiş durumda.
Bir Büyükşehir Belediyesi bürokratının Antalya'ya ihanet planı şu ana kadar devam etti ve maalesef bir sivil toplum kuruluşu da bu spor salonu ve Karaalioğlu Parkı’nda neler oluyor demedi. Diyenler varsa da ikna edildi. Çünkü Büyükşehir Belediyesi’nin o bürokratı elinde projeler o bölgeyi verdiği şirketin bir elemanı gibi çalışmaya ve başkan Muhittin Böcek ile genel sekreteri Cansel Çevikol Tuncer’i yanıltarak, kandırarak, onlara pembe tablolar çizerek Antalya’nın merkezindeki o değerleri bir şirkete sunmaya devam ediyor.
Antalya ve çocuklar ve gençler adına bütün sivil toplum kuruluşlarını bu ucube ve Antalya’ya ihanet projesini durdurmaya davet ediyorum.
Sayın Muhittin Böcek başkanın ve sayın Cansel Çevikol hanımın da bu ucube yarı açık spor salonu ve parkı işgal projesini durduracaklarını ummak istiyorum.
Gönlünüz Antalya sevgisi, spor ve dostluk dolsun.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum