Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Cem BÖLMETEPE

Cem BÖLMETEPE

Başkan sayın Muhittin Böcek'e

04 Şubat 2021 - 00:00 
Sayın başkanım, sağlınızla görevinize dönmeniz Antalya’ya olan hizmetlerinizin devam ettiğini görmek tüm Antalyalılar gibi beni de sevindiriyor. Sayın başkanım Antalya'nın birçok sorunu gibi Antalya Atatürk Spor Salonu’nun şu an gözüken harabe durumundan kurtarılıp tekrar eski spor salonu projesinin modernize şekilde yapılması bekleniyor. Tapusu halen Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nde bulunan fakat yapılan protokol gereği inisiyatif hakkı Antalya Büyükşehir Belediyesi’nde bulunan Atatürk Spor Salonu’nun yerine bazı ucube projeler üretildiği, hatta projelerin ortada dolaştığı söylemleri Antalyalıları rahatsız ediyor.
Sayın başkanım Antalyalıların sizden beklediği Atatürk Spor Salonu’nun uluslararası şampiyonalar için standartta bulunan en az 5 bin kişilik seyirci kapasitesiyle eski projesine uygun olarak yapılması ve salonun yanınada eskiden olduğu gibi bir tane dikey, bir tane yatay açık basketbol sahası yapılıp Antalya gençliğine hediye edilmesi. Başkanım,
Atatürk Spor Salonu için yapılan protokol gereği salonun yerine spor müzesi yapılması karşılığındada Büyükşehir Belediyesi, Konyaaltı ilçesinde 2 bin kişilik bir spor salonu yapıp gençlik ve spor hizmetleri il müdürlüğüne verilmesi mevcut. Fakat Antalyalıların beklentisi oraya spor salonu yapılması, sizin önünüze getirilen projelere değil Antalyalıların sizden beklediği şekilde eski salonun modernize şekli.
Sayın başkanım salonun yeriyle ilgili sit alanı olması sorunundan başlayarak birçok bürokratik engeller çıkabilir. Sizi çok eskiden ve Konyaaltı Belediye başkanlığınızın ilk dönemlerinden itibaren yaptıklarınızı bilen birisi olarak Antalya'ya uluslararası boyutlarda bir spor salonu yapabileceğiniz ve Antalya'nın dünya çapında olan Karaalioğlu Parkı’nın dokusuna dokunmadan Atatürk Spor Salonu’nu tekrar Antalyalıların hizmetine sunmanız bugüne kadar yaptığınız hizmetleri taçlandıracaktır.
Gönlünüz dostluk ve spor dolsun…
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum