Reklam
Reklam
Cem BÖLMETEPE

Cem BÖLMETEPE

Doktorlarımız ve basketbol

05 Aralık 2020 - 00:01 
Antalya basketbolu içinde yüzlerce hikaye barındırmakta. Küçük yaşta başlayan eğitim ve basketbol sevgisi bazılarında hayallerinde ve hedeflerinde istedikleri yere hatta zirveye gelmişken bazılarında ise aile ve çevre koşulları nedeniyle çok istedikleri hayallerine hedeflerine ulaşamamışlardır.
Hem basketbol sevgilerini hem eğitimlerini bir arada götürüp topluma sağlık yönünden faydalı olacaklarını ispatlamışlardır. Bunlardan prof. Dr. Sedat Dalbayrak, Gülay Gülsün Yılmaz, Serap Köksal Adar, Adnan Karaalioğlu, Bülent Güçyetmez, Medet Yıldız, Erkan Dodanlı, Nejat Demirtaş, Levent Özden, Bilge Kağan Uzun, Murat Özbıyık, Süleyman Boynueğri, İlknur Güzel bunlardan bazıları.
Antalyalı ailelerin basketbolun eğitime engel olmadığını en zor mesleklerden olan doktorluk için tıp fakültelerini kazanıp topluma faydalı birer insan olmaya devam ediyorlar. Birçok basketbolcu kendi mesleklerinde başarılı olmaya devam ediyor. Buda hem basketbol oynarken hem de eğitimde başarılı olunabileceğini göstermişlerdir.
Gönlünüz dostluk ve basketbol dolsun.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum