Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Cem BÖLMETEPE

Cem BÖLMETEPE

Tütüncü+Çatal=Hizmet

15 Nisan 2021 - 00:01


 
Bugün mübarek Ramazan ayının üçüncü günü. Günler ne kadar hızlı geçiyor. Makamlardaki görev zamanları da çabucak geçiyor. Bazı makam sahipleri bunun farkında ve bu zamanları hizmet için canla başla çalışarak geçiriyorsa da bazı makam sahipleri kendilerine verilen zamanın farkında olmuyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü göreve geldiği günden itibaren Kepez ilçesinin birçok sorununu halletti, birçok vatandaşın derdine çare buldu, buldurdu.
Başkan Tütüncü gençliğe ve gençliğin enerjisini boşaltmasında önemli bir yeri olan spora da çok önem verdi. Göreve başladığında masasında bulduğu sıkıntılı bir duruma sokulmuş olan basketbolu, sabırla, ince dokunuşlarla, türbülansa yakalanmış uçağın kaptan pilotu gibi yumuşak iniş yaptırarak Kepez Belediyespor’un yanlış rotasından çıkıp normal rotasına girmesini sağladı. Tabi bu yumuşak inişte ve asli rotaya girmesinde ikinci pilot koltuğunda göreve başlayan ve spor hayatına başladığı ilk günden itibaren bu tür fırtınalı dönemlerden nasıl geçildiğini iyi bilen Kepez Belediyespor Başkanı Hakan Çatal’ın da önemli rolü var.
Hakan Çatal içinde büyüdüğü basketbol camiasının artılarını, eksilerini iyi bildiği için yeni rotanın çizilmesinde önemli rol oynadı. Tütüncü ve Çatal inisiyatif kullanarak aklın yolu bir sözünü ispat edercesine bilinen adı amatör olan gizli profesyonellerin cirit attığı Türkiye basketbol liginden, Kepez’e rahat nefes aldırmak için takıma baypas yaparak amatör ligde mücadele etme kararıyla daha çok gence spor yaptırma politikasına daha çok önem vererek, Kepez’in çocuklarını, gençlerini daha çok spora çekmeye başladı. Bu politika sonunda birçok Kepezli çocuk ve genç sporla tanıştı. Bu gençler eğitsel ve fiziksel gelişmelerini Kepez Belediyespor bünyesinde sürdürüyorlar. Bu gençlerin içinde hedefi yüksek olanlar Kepez’e ve ülke sporuna katkı yapacaktır.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve Kepez Belediyespor Başkanı Hakan Çatal bu kadar uğraşları ve spor salonlarının yoğunluğuna rağmen Büyükşehir Belediyesi’nin bünyesinde bulunan ASAT Spor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’na da kapılarını açarak, hem spora katkı yapıyorlar hem de önemli bir sosyal sorumluluk projesini gerçekleştirmiş oluyorlar.
Tütüncü ve Çatal başkanlar geçtiğimiz günlerde ASAT Spor’un Kepez’deki salonlarındaki antrenmanlarına giderek sporcularının ihtiyaç duydukları ilgiyi göstererek büyük moral verdi.
Makamlarının hakkını fazlasıyla vermek için çalışan Hakan Tütüncü ve Hakan Çatal başkanlıklarının ve bulundukları makamların sorumluluğunda hizmete devam ediyorlar ve makamlarının sorumluğunda olmayanlara adeta ders veriyorlar. Kepez ilçesi Tütüncü ve Çatal başkanlarla daha birçok hizmete imza atacaktır.
Gönlünüz dostluk ve spor dolsun.

YORUMLAR

  • 1 Yorum