Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Cem BÖLMETEPE

Cem BÖLMETEPE

Yazıcı, Böcek, Tuncer

21 Nisan 2021 - 23:59
                                                 
İlleri yöneten atanmış ya da seçilmiş idarecilerin görevleri kolay değildir ve görev dağılımı nedeniyle birçok bürokratla çalışmak zorundadır.
Antalya Valisi sayın Ersin Yazıcı, Antalya'nın sorunlarını çözmeye çalışırken ATSO ve AESOB gibi sivil toplum kuruluşlarını ziyaret veya makamında kabul ederek düşünceleri ve sıkıntıları aşmalarında yardımcı olmaya çalışıyor. Sayın Yazıcı bir taraftan da il müdürlüleriyle iletişimini sürdürüyor.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Muhittin Böcek, geçirdiği rahatsızlık öncesi ve sonrasında yoğun bir görev trafiği yaşadı ve yaşamaya devam ediyor. Sayın Böcek de kendisine bağlı çok sayıda birim bürokratlarıyla çalışıyor.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cansel Çevikol Tuncer de üzerindeki sorumluluğun hakkını vermeye, bu ağırlığın altından başarıyla kalkmaya çalışıyor.
Antalya'nın şu andaki dönemde üst düzey bu 3 yöneticisi şehrin kaderinde rol oynuyor.
Yapılan güzel işlere imza atmalarının yanı sıra geriye dönüşü olmayacak doğru ve yanlış işlere de evet ya da hayır diyerek Antalya'ya artı veya eksi yönde karar almış oluyorlar.
Antalya ve Antalyalılar için önemli bir yer olan Atatürk Spor Salonu inşaatı da bunlardan birisi. Bir önceki dönemde Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne bazı şartları yerine getirmesiyle devredilen Atatürk Spor Salonu, Antalya'yı idare eden bu 3 yöneticiye bağlı bürokratların yanlışlarıyla ve Antalya'ya ihanetleriyle bir ucube planla yapılmaya devam ediyor. Büyükşehir’de çalışan bürokratların bir şirkete peşkeş çektiği Atatürk Spor Salonu yarı açık şekilde yapılmaya yanına da iki tane göstermelik açık basketbol sahası yapılması aldatmasıyla bu şirketin işletmesine verilmeye çalışılıyor. İhanet planı çerçevesinde Atatürk Spor Salonu ile iç içe olan dünyanın sayılı parklarından Karaalioğlu Parkı da işgal edilip otopark ve dükkanlarla o şirkete rant sağlanmaya çalışılmaktadır. Bütün bunları Büyükşehir’deki bir çalışanın sayın Böcek’i ve sayın Tuncer’i ikna ederek, yanıltarak yapmaya devam ediyor.
Antalya sayın Yazıcı'dan, sayın Böcek'ten ve sayın Tuncer'den Antalya'nın en merkezi yerinde bulunan Atatürk Spor Salonu ve Karaalioğlu Parkı’nı kapsayan bu ucube salon inşaatını durdurmaları ve orayı eskisi gibi yaparak Antalya'ya kazandırmaları görev yaptıkları bu dönemde kendilerine büyük artılar yazacaktır.
Görevlerini hakkıyla yapmaya çalışan sayın Yazıcı, sayın Böcek, sayın Tuncer 'in bu yanlış ihanet ve ucube plandan döneceklerine, aklın yolu birdir deyişiyle inanmak istiyorum.
Gönlünüz dostluk ve spor dolsun.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum