Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Levent Küçükçolak

Levent Küçükçolak

Umut verici

19 Mart 2021 - 00:01

Türkiye Kupası Erkekler Hentbolda Antalyaspor bu hafta içi Süleyman Evcilmen Spor Salonunda ligin güçlü takımı Beşiktaş ile karşılaştı. 28-33 yenilen takımımız maçın 2.
yarısında 17-13’lük üstünlük sağlayarak seyredilmesi güzel maçı, hızlı ve üstün oyunu ile süsledi. Bu sezon kısıtlı bütçe ve genç oyuncularla mücadele eden takımımız, oynadığı oyunla ve maçların son saniyesine kadar gösterdiği performans ile gelecek için umut verdi. Hakan İlban’ın ısrarlı ve istekli yönetimi, Murat Mızrakçı hocanın eğitimsel, öğretimsel katkıları, Oleg Georgiyeksi’nin oyuncu karakteri bu sezon için takım olmamızı sağladı. Gelecek sezon yönetim biraz omuz verse bu takım üst sıralarda sürekli yer alacaktır.
Antalyaspor Erkek Hentbol takımı 21.03.2021 Pazar günü saat 14.00’da İzmir deplasmanında Göztepe ile karşılaşacak. Maçın son bölümlerini her zaman iyi oynayan takımımız bu sefer baştan sona iyi oynayarak bu maçı kazanacaktır. Bu maçı kazanıp gelecek sezon hazırlıklarına başlamak gerekmektedir. 
Birol Ünsal Kadınlar Hentbol Milli Takım sorumlusu, 50 oyuncu ile milli takımda. A milli ve genç milli takımlarla sıkı bir çalışma halinde olduğundan kadınlar ligi bu hafta yok. Milli takımlarda olmak gurur verici bir duygu. Antalya’mızdan 10 sporcu milli takımda. Gelecekte daha fazla olacak gibi görünüyor.
Plaj hentbolu ile ilgili sevindirici haber Konyaaltı Belediyesinden geldi. 2024 Olimpiyatlarında olimpik spor olan plaj hentbolu izlemesi çok keyifli. Konyaaltı Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramında bir organizasyon yapılacak. Ulusal başlayarak evrensel organizasyona sahip olur.
 
ANTALYA BASKETBOL
Antalya 07 Basketbol Takımı Bursa, Mersin, İstanbul, Bodrum maçlarını iyi oyunla kazanıp, 19.03.2021 Cuma günü saat 18.00 da İzmir deplasmanında Urla ile oynayacak. Zorlu maçı Youtube kanalından izlemek mümkün. Ligde Bursa, Emlak Konut Takımlarından sonra 3. sırada yer alan Antalya 07 Basketbol takımı, Süper Lige göz kırpan en önemli takımlardan biri haline geldi. Antalya 07 Basketbol takımını başta Rıza Darendelioğlu hoca, teknik ekip ve tüm oyuncuları tebrik ederim.     
Sevgiyle ve sporla kalın.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum