Reklam
Reklam
Şifa Çiçek

Şifa Çiçek

Aranan kan bulundu

22 Şubat 2021 - 00:01



 
Antalyaspor’da 19 Ocak’ta Öztürk ailesinin istifasıyla başlayan belirsizlik nihayet sona erdi.
Bir süredir başkan arayışında olan ve iyi bir yönetim oluşturmak için büyük çaba gösteren Antalyaspor Kulübü Derneği ve Antalyaspor Vakfı Başkanı Mustafa Yılmaz, elinden sonra gövdesini de taşın altına koydu. Koydu diyorum, çünkü 23 Şubat’ta yapılacak olağanüstü genel kurulda aday olacağı yönündeki haberleri yalanlamadı.
Şayet bir aksilik çıkmazsa Antalyaspor A.Ş.’de de başkan olacak olan Yılmaz, böylelikle Antalyaspor’daki her 3 kurulda başkan olarak tarihe geçecek.
Başkan Yılmaz 19 Ocak’tan beri gerçekten çok çalıştı. Çalmadığı kapı, görüşmediği insan kalmadı. Sık sık çağrıda bulundu. Yol gösterdi, öneri sundu. Ama tüm bunlara rağmen kimse aday olarak ortaya çıkmadı. Hal böyle olunca kırmızı beyazlı takımda bir belirsizlik doğdu. ‘Acaba takım kayyuma mı devredilecek’ soruları sıkça sorulmaya başlandı. Tanıdığım ve bildiğim Mustafa Yılmaz buna izin vermezdi. Öyle de yaptı, adaylık konusunda ortaya çıkarak kaygıları giderdi.
Maalesef Antalya’da şöyle bir durum var. Kim iş yaparsa aniden hedef oluyor. Yani meyve veren ağaç hep taşlanır. Ancak artık buna dur demenin zamanı geldi. Bugüne kadar çağrıları duymayan, olağanüstü çalışmayı görmeyen, destek verme konusunda sessiz kalanların bundan böyle söyleyecek sözü de olduğunu düşünmüyorum. O nedenle destek vermeyi geçtik köstek olmasınlar yeter.
Antalyaspor’a gönül verenler zaten buna artık müsaade etmez. Etmemeli. Başkan Mustafa Yılmaz ve oluşturulacak ekibe büyük bir destek olduğunu görüyoruz. Antalyaspor’un en büyük taraftar gruplarından 07 Gençlik ve Grup 1966 üyeleri başta olmak üzere kırmızı beyazlı ekibe gönül vermiş kişilerin sosyal medyadaki paylaşımları bunu net olarak gösteriyor. Kısacası artık öyle boş laflara Antalyaspor sevdalıları izin vermez. Dolayısıyla bundan böyle tarlada izi olmayanların harmanda da yüzü olmayacak.
 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hasan fidan
    6 gün önce
    Hiç bir cacık olmaz!! Kötü günler bekliyor Antalya sporu!! Yaz bunu bir tarafa. Atila şifa.