banner153
banner230
banner203

Akaydın istikrarı!..

Andy-Ar Sosyal Araştırmalar ޞirketi 6 yıldır 6 aylık periyotlar halinde gerçekleştirmekte olduğu "Yerel Yönetimler Performans Araştırması" Kasım 2012 raporunu yayınladı. 16 Büyükşehir içerisinde Mustafa Akaydın yine sonuncu oldu.

Yine sonuncu
CHP'li Mustafa Akaydın yönetimindeki Antalya Büyükşehir Belediyesi, 4 yıldır Türkiye genelindeki, 'Performansı en düşük belediye' unvanını kimseye kaptırmıyor. Nitekim, 'Ülke'nin en saygın araştırma şirketi' olarak bilinen Andy-Ar'ın Kasım 2012 raporu neticesinde, 16 Büyükşehir Belediyeleri arasındaki başarı sıralamasında Akaydın yine son sırada yer aldı.

CHP'li Eskişehir Belediyesi sıralamada 8'nci, İzmir 10'ncu ve Mersin'in 11'nci sırada yer aldığı görülürken, çalışma performansı değer8lendirmelerinde Mustafa Akaydın'ın 16'ncılığı kimseye bırakmadığı görüldü. Öte yandan, 'Genel olarak düşünülmesi halinde mevcut ilçe belediye başkanları arasındaki performans değerlendirmesi' anketinde ise, Hakan Tütüncü fark attı.

Andy-Ar Sosyal Araştırmalar Merkezi'nin 6 ayda bir yayınladığı ve 16 Büyükşehir ile İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'daki ilçe belediye başkanlarının performans değerlendirmesini esas alan Yerel Yönetimler Araştırmasında en başarılı başkanları sıralamasının başında Kayseri Büyükşehir Belediye Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki yer aldı. İkinci sırada Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, üçüncü sırada ise Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu var.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a