banner244

Akdeniz Manşet Türkiye 3’üncüsü

BYEGM’nin düzenlediği 30’uncu Yerel Medya Özendirme Yarışması’nda İnternet Haber Sitesi dalında Akdeniz Manşet Gazetesi Antalya genelinde 1’inci, Türkiye genelinde ise 3’üncü oldu

 

63 ilden 629 eser

Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü’nün (BYEGM) yerel medyanın gelişimine katkı sağlamak amacıyla her yıl geleneksel olarak düzenlediği ‘Yerel Medya Özendirme Yarışması’nda dereceye giren eserler belli oldu. Bu yıl, 15 Temmuz demokrasi şehidi gazeteci Mustafa Cambaz anısına düzenlenen 30’uncu Yerel Medya Özendirme Yarışması’na 63 ilden 629 eser başvurdu.

Antalya’dan 4 eser

Başvuru yapan 629 eserden, dereceye giren eserler arasında Antalya basınından 4 eser yer aldı. İnternet Haber Sitesi dalında “www.akdenizmanset.com.tr” ile Murat Esentekin 3’üncü, Araştırma dalında “Antalya’nın Uyuşturucu Raporu“ adlı eseriyle Akdeniz Bülten Haber Dergisi’nden Esra Köksal 2’nci, Köşe Yazısı dalında “Mülteci Çocuk Olmak” adlı eseriyle Hürses Gazetesi’nden Derya Uğural 3’üncü olurken, Röportaj dalında “Bir Annenin Mucizeye Açılan Hikayesi: Kızımı Ölüme Teslim Etmedim” adlı eseriyle Antalya Körfez Gazetesi’nden Müzeyyen Yüce ise 1’inci oldu. Öte yandan www.akdenizmanset.com.tr, Türkiye genelinde ise 3’üncü oldu.

Diler’den tebrik

Dereceye giren basın mensupları Nisan ayında Ankara’da yapılacak törenle ödüllerini alacak. Basın Yayın ve Enformasyon Antalya İl Müdürü Esen Uysal Diler, yarışmada dereceye giren basın mensuplarını arayarak, verilen emekler için teşekkür etti, ödüllerle dolu bir meslek hayatı olmaları temennisinde bulundu.

Hasret ÇELİK

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Misafir Avatar
İsa Yardımcı 2 yıl önce

İstanbuldan Antalyayı takip ettiğim tek site. tebrik ederim nice birinciliklere

Misafir Avatar
Mustafa Duygu 2 yıl önce

Murat Esentekin varsa başarı tesadüf değildir

Misafir Avatar
Uğur Kaya 2 yıl önce

Antalya'nın en güvenilir, hızlı haber sitesi. Ekibinizi kutlarım.

Misafir Avatar
Fırat huzur arar 2 yıl önce

tebrikler hep 1. idiniz yine tescil ettiniz

Misafir Avatar
Muharrem Öztürk 2 yıl önce

Sürekli olarak takip ettiğim en hızlı ve başarılı haber sitesi. Tebrik ediyorum.

banner20

a