banner153
banner230
banner203

Anne Adaylarına Güzellik Eğitimi

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi’nin düzenlediği Gebe Okulu, devam ediyor. Anne ve baba adaylarının doğum öncesi uzman ve hekimler tarafından bilgilendiği okula, Dermatoloji Uzmanı Dr. Devrim Sakallı Çakçak konuk oldu.
Bebeklerini kucaklamak için gün sayan anne ve baba adaylarının doğum öncesi eğitim aldığı Medical Park Antalya Hastane Kompleksi’nin düzenlediği Gebe Okulu, verdiği eğitimlerle dikkat çekmeye devam ediyor. Dört hafta süren eğitimin ardından sertifikalı anne ve baba adayı da olan katılımcılar, Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Dermatoloji Bölümü’nden Uzman Dr. Devrim Sakallı Çakçak’la bir araya geldi. Hamilelik dönemi ve doğum sonrası süreçte doğum çatlakları, cilt bakımının yanı sıra pek çok konu hakkında bilgi veren Dr. Çakçak, anne adaylarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Eğitim sayesinde daha bilinçli olmaya başladıklarını söyleyen kursiyerler, hem hamilelik süreci hem de doğum sonrası süreç için Gebe Okulu sayesinde önemli bilgilerle donandıklarını belirterek, hamilelik döneminde nelerle karşılaşacaklarının yanı sıra doğumdan sonra da bebek bakımıyla ilgili hem kendileri hem de eşlerinin pek çok şey öğrendiklerini söylediler.

İHA

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a