banner244

Bu kadarına da pes!

Trafoyu bırakıp kaçtılar
Kepez Güneş mahallesinde meydana gelen olayda, Mehmet Kahraman'a ait 2,5 ton ağırlığındaki trafo 2 gün önce öğle saatlerinde çalındı. Trafo sahibinin polise giderek olayı bildirmesi üzerine yapılan çalışmada, trafonun vinç yardımıyla çalındığı tespit edildi.
Bunun üzerine görgü tanıklarının ifadesini alan ekipler, trafoyu götüren vincin plakasını tespit etti. Plakadan vinç sahibine ulaşan ekipler, sürücü M.A.'nın trafoyu Habipler mahallesindeki boş bir araziye bıraktığını belirledi.

Kayıplara karıştılar
Vinç sahibinin gösterdiği arazide bulunan trafo üzerinde polis ekipleri parmak izi incelemesi yaptı. Bu sırada vincin bulunduğu yere gelen 3 kişi polisi görünce kaçmaya başladı. Üç şüpheliyi bir süre kovalayan ekipler şahısların izini kaybetti. Polisin parmak izi çalışmasını izleyen vinç sürücüsü M.A. 2 kişinin kendisine gelerek trafoyu yeni kuracakları iş yerine götüreceklerini söylediğini ifade etti. Gündüz saatlerinde bu kadar ağır bir trafonun çalınacağını tahmin etmediği için durumdan şüphelenmediğini belirten M.A. şaşkınlıkla çalışmaları izledi. Trafonun sahibi Mehmet Kahraman da trafoyu 2 ay önce 5 bin liraya satın aldığını belirtti. Zanlıları yakalamak için polis geniş çaplı soruşturma başlattı.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a