banner244

'Cevat Kelle'ye anjiyo yapıldı

Levent Kırca'nın 'Olacak O Kadar' adlı programında 'Tam teçhizatlı haber kameramanı 'Cevat Kelle' karakteriyle adını Türkiye'ye duyuran Sinan Bengier, 'Haraşo Hayatlar' adlı tiyatro oyununu sahnelemek için geldiği Antalya'da kalp krizi geçirdi. Bengier'e anjiyo yapıldı

Anjiyo yapıldı
Haluk Işık'ın yazdığı, Halit Akçatepe'nin yönettiği tiyatro oyunu ''Haraşo Hayatlar''ı sahnelemek için Antalya'ya gelen ünlü tiyatro oyuncusu Sinan Bengier, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde dün diyabet hastaları için oyunu sahneledikten sonra gittiği bir kafeteryada rahatsızlandı. Özel Yaşam Hastanesine kaldırılan Sinen Bengier'in kalp damarlarından birinde tıkanıklık olduğu ve kalp krizi geçirdiği tespit edildi. Bengier'e anjiyo yapılarak tıkalı damar açıldı.

Sahneye döneceğim
Türkiye'nin Levent Kırca'nın ''Olacak O Kadar'' adlı programındaki ''Cevat Kelle'' karakteriyle tanıdığı Sinan Bengier, yaptığı açıklamada, önceki gün oyunu sahneledikten sonra bir kafeteryada kahve içmek istediklerini, bu sırada göğsünde ciddi bir sancı başladığını anlattı. Kafeteryanın hastanenin karşısında olmasının büyük şans olduğuna dikkati çeken Bengier, hemen hastaneye getirildiğini ve burada kalp krizi geçirdiğinin anlaşıldığını ifade etti.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a