banner244

'Hz. Ali'nin kılıcı gibiyiz'

Ateş, 'Minibüsçüler Odası yönetimi, bizi yıldırılmaya çalışıyor. Oda, düzgün çalışmıyor. Hz. Ali'nin kılıcı gibiyiz. Siz düzelene, düzgün hizmet verene kadar Hz. Ali'nin kılıcı gibi üzerinizde olacağız. Siz her zaman gölgemizde kalacaksınız' dedi.

Minibüsçüler ve Otobüsçüler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı olan Minibüsçüler Odası Eski Başkanı Abdullah Ateş, Mustafa Gönenç başkanlığındaki mevcut Minibüsçüler Odası yönetiminin düzgün çalışmadığını öne sürdü. Odanın düzgün çalışma sistemine ne zaman kavuşacağını merak ettiğini belirtti. 67 dernek üyesine mevcut oda yönetimi tarafından baskı yapıldığını ve yıldırma politikası izlendiğini öne süren Ateş, 'Derneğimizin Başkan Yardımcısı ޞakir Kavak'ın aracı neden birer gün arayla çalıştırılıyor merak ediyorum. Neden bizim dernek yönetim kurulu üyelerimizin minibüslerine farklı muamele yapılıyor. Bununla ilgili zaten bir davamız vardır. Neden üyelerimize baskı yapılıyor, oda yönetimi ne zaman normal düzene dönecek? Ben bu soruların Minibüsçüler Odası Başkanı Mustafa Gönenç tarafından cevaplandırılmasını istiyorum' diye konuştu.

Gölgemizde kalacaksınız
Minibüsçüle ve -Otobüsçüler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin, Minibüsçüler Odası'nın düzgün çalışmaması nedeniyle var olduğunu, bu nedenle hayata geçirildiğini anlatan Abdullah Ateş sözlerini 'Bizimle çalışan arkadaşları yıldırmaya çalışmayın. Zaten yıldıramazsınız da. Hz. Ali'nin kılıcı gibiyiz. Siz düzelene, düzgün hizmet verene kadar Hz. Ali'nin kılıcı gibi üzerinizde olacağız. Siz her zaman gölgemizde kalacaksınız' ifadeleriyle sürdürdü. Dernek yönetiminde kendisiyle birlikte ޞakir Kavak, Adnan Savurdan, Celal Öznaz ve Tayfun Acar'ın bulunduğunu belirten Ateş, 67 üyelerinin bulunduğunu açıkladı. Bu yılın sonuna kadar dernekteki üye sayısını 200'e çıkarmayı hedeflediklerini vurgulayan Ateş, 'Bize gönül vermek isteyenleri derneğimize bekliyoruz' dedi.

ޞükrü AĞIRMAN

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a