banner153
banner230
banner203

Satış rekoru ödül getirdi

En yüksek satış hasılatı yapan ilk üç firma temsilcileri ödüllerini aldı.

Teşekkür etti
Törende konuşan Altıparmak, son yıllara kadar yüksek faizlerin geçerli olduğu ülkemizde sanayici ve işadamı olmanın cesaret istediğine işaret etti. Organize sanayilerin kalkınmanın en güzel yöntemi olduğunu ifade eden Vali Altıparmak, ''Kimlikli bir organize sanayi olsun diye her başvuranı almama noktasında biraz daha seçici davranmalıyız. Gayretlerimiz buraların tam bir inovasyon alanı, üretim alanı, istihdam alanı olması yönünde'' diye konuştu.

Mavi ve yeşil vurgusu
Sanayiciliğin geç gelmesinin Antalya'ya çevre konusunda avantaj sağladığını kaydeden Vali Altıparmak, ''Antalya bu konuda çok farklı, çok avantajlı, maviden ve yeşilden geldi, beslendi. Antalya, organize sanayide yeşilden beslendi, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum'' dedi. Eğitim konusunda Antalya'da bürokratların elinden gelen gayreti gösterdiğini anlatan Vali Altıparmak, ''Bugün Antalya okuma yazmada ilk sırada, en fazla kitap okuma noktasında Türkiye ortalaması 5, Antalya 10 kitap ile yine birinci sırada'' ifadelerine yer verdi.

Sınıflar artırılsın
Vali Altıparmak işadamlarından iki isteği olduğunu bildirerek, ''Bir tanesi okul öncesi sınıfların artırılması, bu konuda Antalya'nın eksiği var. Bu manada okullarımızı tespit ettik ve bir kampanya başlattık, Bu kampanya çerçevesinde, yarın veya öbür gün 2-3 tane hayırseverle protokol imzalayacağız. Yatırımın, hayrın, büyüğü, küçüğü yok, bir sınıfta ekleyebilirsiniz. Bir başka husus hepimiz Antalya ya sahip olmak zorundayız'' diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a