banner244
banner203

Sevimçok'tan Ahilik teşekkürü

Başkanlara plaket
Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Abdullah Sevimçok, Ahilik Kültür Haftası etkinliklerine katkılarından dolayı Antalya'da bulunan 4 Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı'na teşekkür plaketi verdi. Sevimçok, 'Ahilik Kültürü'nü yaşatmak amacıyla düzenlenen Ahilik Kültür Haftası'na, Kredi Kefalet Kooperatiflerimiz de katkı koydu. Onlara katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz' dedi.Ahilik Kültür Haftası'nın esnaf ve sanatkar için çok önemli olduğunu belirten AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok, 'Bu haftayı en iyi şekilde kutlamamız gerekir. Ahilik Kültürü'nün gelecek nesillere aktarılması açısından çok önemli olan bu haftanın, daha geniş kitlelere yayılması gerekir. Özellikle esnaf ve sanatkarın bu kutlamalara daha fazla katılımını bekliyoruz' diye konuştu.

2011'de coşkuyla kutlayacağız
2011 yılında Ahilik Kültür Haftası'nı daha coşkulu kutlayacaklarını belirten Sevimçok, 'Gençlerimize, üyelerimize bu kültürü, aşılamamız gerekir. Ahilik geleneğini, Ahiliğin fikir ve düşüncelerini, ilkelerini esnaf ve sanatkar olarak hayatımızda uygulamamız gerekir. Bunun için Ekim ayında yapılacak kutlamaları daha geniş tabana yaymayı düşünüyoruz' dedi.

Sevimçok, Konyaaltı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Durali Kolpak, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Murat Ağaoğlu, Yeni Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Eyüp Sabri Kıldıran ve Muratpaşa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Turgut Bucak'ı ziyaret ederek plaket verdi.

Fırat ÇİÇEK

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a