banner153
banner230
banner203

Takım ruhu ile hareket edeceğiz

2023 hedeflerini anlatacağız
Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül'ün 12 Haziran seçimlerinde takım kaptanlığını yürütecek olduğunu belirten AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, 'Teşkilat mensuplarımızın bakışlarında 12 Haziran'ın galibiyetinin parıltısını görüyorum. 12 Haziran seçimlerinde elimizden ne geliyorsa onu yapacağız. Bütün varımızı yoğumuzu ortaya koyarak ev ev, kapı kapı, sokak sokak, mahalle mahalle dolaşarak, Başbakanımızın talimatlarını ve 2023 hedeflerini bütün Antalyalılara anlatacağız. Bunun için hepimiz hazır mıyız? Bakanımızın takım kaptanlığında ve milletvekili adaylarımız ile birlikte, aday olamamış milletvekili aday adaylarımızla ve tüm teşkilat mensuplarımızla birlikte yoğun bir çalışma yürüteceğiz' dedi.

Hizmete devam edeceğiz
Bayrak yarışında büyük işlerin başarıldığını belirten Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, 'Bayrak yarışında yeni bir takıma, yeni bir görev verildi ve o görevin heyecanı içinde bir aradayız. Bu bayrak yarışıdır, bu bayrak yarışında bayrağı tutanla teşvik edenin hiçbir farkı yoktur. Listeye giren arkadaşlarımız oldu, liste dışında çalışması uygun görülen arkadaşlarımız oldu. Ama bilmek gerekir ki, bir takımın üyesi olmak önemlidir. En önemli sıfat takımın üyesi olmaktır. Sandık başında ter dökecek, en stratejik kararlar alacak arkadaşımıza kadar herkes takım ruhu ile hareket edecektir. Bugün yeni bir yola çıkıyoruz. Mevlana diyor ki, 'Dün dündü cancağızım, bugün yeni bir şey söylemek lazım' Her gün yeni bir gün, yeni bir yola çıkış ve heyecan, bu heyecan da hizmet heyecanıdır. Hepimiz hizmet için varız ve onun için hizmet için yol arkadaşlığımıza devam edeceğiz' diye konuştu.

Antalya deyince, Türkiye'yi hatırlarsınız
Antalya vekili olmanın büyük bir şeref olduğunu belirten Bakan Gönül, 'Özellikle Türkiye'nin gelişmesinde, Türkiye'nin dünyaya adının duyurmasında birkaç markası var. Bunların en başında Antalya geliyor. Hani, İsveç diyince Volvo'yu hatırlarsınız, ama Antalya diyince Türkiye'yi hatırlarsınız. Türkiye'nin başka markaları da olur ama birinci gelecek markası Antalya, bu Antalya halkının asaletinden, misafirperverliğinden kaynaklanıyor. Antalya hizmet alan bir marka bölgemiz. AK Parti'nin kurulması kolay olmadı. Bildiğiniz gibi Sayın Başbakanımız İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı iken, Türk hukuk tarihi içinde belki de kara leke denilebilecek bir kararla başkanlıktan ayrıldı' dedi.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a