banner153
banner230
banner203

Türel kırmızı-beyazlılarla buluştu
AK Parti Antalya milletvekili adayı Menderes Türel, Antalyaspor eski yönetici ve futbolcu, taban birliklerinin yöneticileri, kırmızı-beyaz'a gönül vermiş tanınmış isimler ile bir araya geldi.
Titanic Otel'de eski futbolcular ve Antalyaspor'da forma giymiş ve teknik adam olarak görev yapmış tanınmış isimlerle bir araya gelen AK Parti Antalya milletvekili adayı Menderes Türel yaptığı konuşmada, 'Antalyaspor'da Türkiye'nin en genç yöneticisi olarak görev yaptım' dedi. Kırmızı-beyaz formaya olan gönüllülüğünü bugünlere kadar taşıdığını belirten Türel, 'Daha sonra Onursal Başkanlığını yaptığımız kulübümüz ve takımımız için fedakarlıktan hiçbir zaman kaçmadık. Siyasetin ve sporun önemli kademelerinde bulunmamız Antalya ve Antalyaspor için bir şans olmuştur. ޞimdi yine spor ve Antalya için, sizler için Ankara'da bulunmak istiyorum. Geçmişte Antalya için ortaya koyduğum hizmetlerimi daha geniş ve kalıcı eserlere dönük olması için bu fırsatı bir kez daha sizler adına değerlendirmek istiyorum. Kendimi memleketim için hizmete yine hazırım' diye konuştu
Türel, 'Büyükşehir Belediye Başkanlığım ile birlikte istikrar devam etmiş olsaydı, stat projesi başta olmak üzere, Yeşilbayır projesi, raylı sistem projesi, batı çevre yolu konusu çözülmüş olacaktı' dedi. Siyaseti Antalya'nın geleceği için yaptığını kaydeden Türel, Türkiye'nin ilerleyişine arı kovanına çomak sokar gibi davranışlar yaşandığını kaydederek, 'Milli Birlik ve beraberliğimizin daha çok sağlamak en temel görevlerim arasında olacak. ޞehrimizin haklarını korumak için çalışacağım. Topu penaltı noktasına koyduk, gerisi size kalmış' şeklinde konuştu.
Sunuculuğunu Recep Güler'in (Miloş) yaptığı gecede Türel'e Antalyaspor'da emek vermiş isimler plaket ve albüm hediye etti.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a