banner153
banner230
banner203

Yeni Emek’te kentsel dönüşüm

Kepez Belediyesi Yeni Emek Mahallesi'nde kentsel dönüşümün temellerini atıyor. Yeni Emek Mahallesi'nde hayata geçirilecek Kentsel Dönüşüm Projesi'nin temeli yarın saat 11.00'da atılacak. Modern ve prestijli konutların yükseleceği mahalledeki konut projesi Samut İnşaat tarafından gerçekleştirilecek.

Değerine değer katacak
Yeni Emek Mahallesi'nde yepyeni bir yaşamı başlatacak olan kentsel dönüşüm projesi örnek olacak. Deprem yönetmeliğine uygun, modern, konforlu ve prestijli konutların yükseleceği Yeni Emek, ‘Yepyeni Emek’ olarak kısa sürede Kepez'in değerine değer katacak. Yeni Emek Mahallesi'ndeki proje kapsamında yıkılan muhtarlık binasının yerine de yenisi inşa edildi.Yeni muhtarlık binası
Aliya İzzet Begoviç Caddesi'nde yer alan Yeni Emek Mahallesi muhtarlık binası, yenilenen mahalleye yakışır şekilde inşa edildi. İlçenin mahallelerine modern ve müstakil muhtar evleri inşa eden Kepez Belediyesi tarafından yapılan yeni muhtarlık hizmet merkezinin açılışı ve Yeni Emek Mahallesi kentsel dönüşüm projesi temel atma töreni Aliya İzzet Begoviç Caddesi'ndeki eski Devlet Su İşleri lojmanları yakınında gerçekleştirilecek.

DHA

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a