banner153
banner230
banner203

Yeni Hal'in  projesi bitti

Büyükşehir Belediyesi tarafından Aksu'da yapılması planlanan Yeni Toptancı Hal Kompleksi'nin proje çalışmalarının tamamlandığı bildirildi

Modern olacak
Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Yeni Hal, teknolojisi, çevre duyarlılığı, sosyal tesisleri ile Avrupa'nın en çağdaş ve modern hali olacak. Yeni hal, üretici, komisyoncu, ihracatçı ve çalışanların her türlü ihtiyaçlarını karşılayabileceği şekilde projelendirildi. Açıklamada, mevcut halin kent içinde kalması ve sektörün ihtiyacına cevap veremez hale gelmesi üzerine modern bir hal projesi hazırlandığına değinilerek, proje hazırlanmadan önce mevcut trend ve ihtiyaçlar, ülke ve bölgenin tarım politikaları, çiftçinin, toptancıların beklentileri, ürünlerin ihraç edildiği ülkelerin beklentileri, kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyaçları, bağımsız bir araştırma kuruluşu tarafından değerlendirildiği kaydedildi.

Yok yok
Açıklamada şu bilgilere yer verildi: ''Dünyadaki benzer teknolojik çözümlerin daha gelişmişleri projelendirildi. 8 ay süren projelendirme çalışmaları sonunda Avrupa'nın en çağdaş ve gözde hal projesi ortaya çıktı. Avrupa Birliği normlarına uygun olacak Yeni Hal, Antalya'nın gelişen yüzüne cevap verecek çağdaş bir mimariye sahip olacak. Teknolojisi ile Avrupa'nın en iyisi olacak Antalya Yeni Hali, ülkemizin tarım ticaretinde önemli bir merkez haline gelecek. Yeni Halk Kompleksi, 492 bin metrekarelik alan üzerine kurulacak.Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a