banner237
banner203

YÖREX'te borsa kardeşliği
Antalya  Ticaret Borsası (ATB) ve Kırklareli Ticaret Borsası arasında 'kardeş borsa' protokolü imzaladı.


ATB öncülüğünde TOBB'un desteğiyle bu yıl 9'uncusu ANFAŞ Fuar Merkezi'nde düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX) devam ediyor. YÖREX'te bir araya gelen Kırklareli Ticaret Borsası ile ATB, kardeş borsa oldu. Kırklareli Ticaret Borsası Başkanı Turhan Altıntel ile ATB Başkanı Ali Çandır 'kardeş borsa' protokolü imzaladı. Protokol imza törenine ATB yönetim kurulu üyesi Cüneyt Doğan, Halil Bülbül ile Kırklareli Ticaret Borsası yönetim kurulu üyeleri katıldı.


Başkan Ali Çandır, oda ve borsalar arasındaki iletişim ve işbirliğinin artmasından duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Kırklareli ile yapılan kardeş borsa protokolünün bu çalışmaları pekiştireceğini dile getirdi. Çandır, protokolün hayırlı olmasını diledi.


Kırklareli Ticaret Borsası Başkanı Turhan Altıntel de Antalya Ticaret Borsası ile kardeş borsa olmaktan onur duyduğunu dile getirdi. Birlikte ekonomiyi geliştirecek projelere imza atmak istediklerini kaydeden Altıntel, ATB Başkanı Çandır'a YÖREX gibi ulusal bir markayı hayata geçirdiği için teşekkür etti.

DHA

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a