Reklam
Reklam

Transfer istiyoruz

Antalyaspor çalıştırıcısı Korkmaz net konuştu:

Transfer istiyoruz

Antalyaspor çalıştırıcısı Korkmaz net konuştu:

Transfer istiyoruz
22 Temmuz 2019 - 15:21

Bolu’da ikinci kamp çalışmalarını yürüten Antalyaspor’da teknik direktörü Bülent Korkmaz, “Transfer konusunda çalışmalar devam ediyor” dedi

Bolu’da ilk antrenman

İkinci etap kamp çalışmaları için Bolu'ya giden Antalyaspor, burada ilk antrenmanını yaptı. Teknik direktör Bülent Korkmaz, antrenman öncesi sahada futbolcularla yaptığı toplantıda, Erzurum'da olduğu gibi Bolu kampında da özverili çalışmalarını istedi. Düz koşu ile başlayan antrenman eğitsel oyun ile devam etti. Beşe iki top kapma oyunundan sonra 2 grup halinde yapılan düz koşu ile Bolu kampının ilk antrenmanı tamamlandı.

İki sakat var

Bolu kampına 28 futbolcu ile başladıklarını belirten deneyimli çalıştırıcı Bülent Korkmaz, “Transfer istiyoruz. Bu konudaki çalışmalar da devam ediyor. Şu anda çalışmalara kamptaki oyuncularla beraber devam edeceğiz. Doğukan’ın bir sakatlığı vardı Erzurum’da. O, kampa katılmayacak. Fehmi’nin geçen seneden sakatlığı vardı. O da katılmayacak. Onlar da bir an önce iyileşirse lige güzel bir şekilde başlayıp devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Kasım ÇİÇEK