banner244

Kantincilerden Vali'ye ziyaret

Genelgenin takipçisiyiz
Antalya Kantin İşletmecileri Derneği Başkanı Ömer Avşar ve Yönetim Kurulu Üyeleri Antalya Valisi Ahmet Altıparmak'ı makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Altıparmak, 13 Aralık 2010 tarihinde yayınladığı Okul Kantinlerinde Teknik ve Hijyenik ޞartların Sağlanması konusundaki genelgeyi hatırlatarak, genelgenin takipçisi olacağını belirtti. Altıparmak, kantin işletmecilerini hijyen konusunda daha duyarlı olmaları konusunda uyarılarda bulundu.

Temizlikte iddialıyız
Antalya Kantin İşletmecileri Derneği Başkanı Ömer Avşar'da kantin işletmecilerinin çocuklarına yedirmediklerini öğrencilere yedirmeyeceklerini ifade ederek hijyenik ve temizlik konusunda iddialı olduklarını söyledi. Avşar, Altıparmak'tan okul kantinlerinde temizlik ve hijyeniği temsil eden Beyaz Bayrak Uygulaması konusunda yardımcı olmasını talep etti.
Okul kantinlerinden hepimizin çocuklarının beslendiğini ifade eden Vali Altıparmak, bir tarım şehri de olan Antalya'da, kantin işletmecilerinin, okul kantinlerinde, okul yönetimleri ile işbirliği içinde tane meyve ve taze portakal suyu satışı uygulamasının yaygınlaştırılması isteğine destek verdi.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a