Reklam
Reklam

Antalya'da kalıcı olmak istiyorum

Yeni bir sayfa açmayı hedeflediğini belirten Tuna:

Antalya'da kalıcı olmak istiyorum

Yeni bir sayfa açmayı hedeflediğini belirten Tuna:

Antalya'da kalıcı olmak istiyorum
06 Ocak 2020 - 17:58

Antalyaspor’da teknik direktörlük görevine getirilen Tamer Tuna, resmi imzayı attı, önemli açıklamalarda bulundu. Tuna, “Antalyaspor’da kalıcı olmak istiyorum. Hepimiz adına iyi bir sezon olacak” dedi
 
Umut verici açıklamalar
Süper Lig’de ilk yarıyı istediği yerde tamamlayamayan Antalyaspor’da teknik direktörlüğe getirilen Tamer Tuna sözleşme imzaladı. 1.5 yıllık sözleşmeye imza atan Tuna, önemli ve umut verici açıklamalarda bulundu. Antalya Stadyumu’nda gerçekleşen imza törenine Antalyaspor Futbol Şube Sorumlusu Aytaç Altay, Asbaşkan Berkay Bahar ve genel menajer Servet Çavuşoğlu katıldı.
 
‘Hedeflediğimiz yerde olacağız’
İmza töreninde açıklamalarda bulunan Tuna, Antalyaspor’un bu sezon üçüncü teknik direktörü olduğuna dikkati çekti. Tuna, “Teknik adam değişikliği üzüntü verici. Kendi hedefim olmadan bir şey yapılamayacağı düşüncesiyle yeni bir sayfa açtım. Sezon bittiğinde hedeflediğimiz yerde olacağız. Bunları birlikte göreceğiz. Takımıma güvenimiz tam. Neler yapabileceğimizi bilerek buradayız. Hepimiz adına iyi bir sezon olacak” dedi.
 
‘Görmezden gelemeyiz’
Antalyaspor’da oyuncuların 10 maçtır kazanamama nedeniyle hedef eksikliği olduğunu anlatan Tuna, “Antalyaspor’un ligde kalma hedefi olmamalı. Küme düşme hattındayız ve bir an önce iyi sonuçlar alarak buradan çıkmak hedefimiz. İstikrar ve sürekliliği yaşatmak istiyorum. Antalyaspor’da kalıcı olmak istiyorum. Takımın potansiyelinin yüksek olduğunu biliyor, eksikleri, transfer ihtiyaçlarını görmezden gelmiyoruz” diye konuştu.
 
Antalyaspor beni ilgilendiriyor’
Gazetecilerin, Antalyaspor’un ikinci devrenin ilk maçını Göztepe ile oynayacağını hatırlatması üzerine Tuna, “Şu anda Antalyaspor beni ilgilendiriyor. İyi analiz edeceğiz. Oyuncularımızı biliyoruz. Kendimizi ortaya koymamız lazım. Oynayacağımız takımın adı önemli değil, kendi yapacaklarımız önemli. Sonuçtan ziyade geçiş döneminde takımı 10 maçlık kazanamama periyodundan çıkarıp kazanarak devreye başlama hedefindeyim” dedi.

Kasım ÇİÇEK

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum