Reklam
Reklam

BAŞARAMAYACAKSINIZ

Menderes Türel ateş püskürdü: Neredesiniz ey haysiyet cellatları

BAŞARAMAYACAKSINIZ

Menderes Türel ateş püskürdü: Neredesiniz ey haysiyet cellatları

BAŞARAMAYACAKSINIZ
19 Kasım 2019 - 18:35 - Güncelleme: 19 Kasım 2019 - 18:47

Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Menderes Türel, Konyaaltı Sahil Projesi ile ilgili medyada yer alan haberler üzerine sosyal medya hesaplarından, ‘Ba-şa-ra-ma-ya-cak-sı-nız’ notuyla zehir zemberek bir açıklama yaptı
 
İçişleri Bakanlığı müfettişlerinin Konyaaltı Sahil Projesi ile ilgili hazırlamış olduğu ön raporun medyada yer alması üzerine Antalya Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı AK Partili Menderes Türel, sosyal medya hesaplarından sert ifadeler içeren bir açıklama yaptı. "İddialı söylüyorum; Türkiye'nin değil dünyanın en güzel ödüllü sahil projesini, Antalya'ya kazandırmamamız için ellerinden geleni yaptılar. Önce halka Konyaaltı'nı kapatacak dediler. Hizmete girince, rezil oldular" diyen Türel'in açıklaması, şöyle devam etti:
 
‘Kafa karıştırmaya çalışıyorlar’
"Proje başlayınca bizi yolumuzdan döndürmek için elele tutuşup insan zincirleriyle çalışmamızı engellemeye gayret ettiler, başaramadılar. Kameralar önünde canlı yayında bütün Antalya ve Türkiye'ye avaz avaz duyurarak yaptığımız ihaleyi itibarsızlaştırmak için her yolu denediler, çaresiz kaldılar. Şimdi de tamamen bir müfettiş görüşünü içeren savunma bile alınmadan yazılmış raporu, ön inceleme yapılmadan sonuç bildirgesi gibi basına sızdırıp kafaları karıştırmaya çalışıyorlar."
 
‘Kabir böceklerine son sözümüz’
'Güneş balçıkla sıvanmaz' sözlerine yer veren Menderes Türel, şunları kaydetti: "Bu nafile gayretlerinizin arkasında ne amaç yattığını çok iyi biliyorum. Allah biliyor ki, abdestimizden şüphemiz yok. Ben her gün orada halkla içiçe, korumasız, elimi kolumu sallaya sallaya, dostlarımla ailemle birlikte spor yapıyorum, geziyorum kaykay yapan gençleri, basketbol tenis oynayan sporcuları, bisiklete binen yürüyüş yapan vatandaşlarımızı izlerken keyif alıyor ve mutlu oluyorum. Taraflı tarafsız herkesin teşekkürlerine mazhar olmaktan şeref duyuyorum. Peki ya siz neredesiniz ey haysiyet cellatları, göremiyorum. Ne yaptıysak Antalya için hemşerilerimiz, vatandaşlarımız için yaptık. O yüzden gururluyuz. Hayatları yalan dolan iftira ile geçmiş kabir böceklerine de son sözümüz: Ba-şa-ra-ma-ya-cak-sı-nız. Milletimizin gönlündeki yerimizi silemeyeceksiniz."

DHA

Reklam

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • A.Rıza Özçelik
  7 ay önce
  Gündem de kalmayı Ba-şa-ra-ma-ya-cak-sın
 • Adnan Dur
  7 ay önce
  Yok başkanım başardılar festivali aslına uygun yapıp milletin parasını bazı sözüm ona sanatçı geçinen lere harcadılar bide bol bol konser düzenlediler yani boş işler yaptılar.
 • A.dur.
  7 ay önce
  Sayın başkanım bunlar ancak bol bol konser düzenlerler başka bir şey yapamazlar halkın parasını konserlere harcarlar bazı kendini sanatcı diyen kişilere otel parası verirler