Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Boztaş: Hedef bir fazla turist

Boztaş: Hedef bir fazla turist

Boztaş: Hedef bir fazla turist
20 Mart 2021 - 18:32

Rusya'nın başkenti Moskova'da gerçekleşen MITT Moskova Turizm Fuarı sonrasında açıklama yapan MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, yaptıkları tanıtımlar ile hedeflerin kente bir fazla turist getirmek olduğunu söyledi.

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) salgın başladığından bu yana ilk fiziki gerçekleşen fuar özelliği taşıyan MITT Moskova Turizm Fuarı'nda stant açarak Manavgat- Side turizm destinasyonunu tanıttı. 16-18 Mart tarihlerinde gerçekleşen ve bu yıl 27'nci defa düzenlenen MITT Moskova Turizm Fuarı'nda ziyaretçilere Manavgat- Side destinasyonu anlatıldı. MATSO'nun Manavgat- Side standı fuar boyunca açık kaldı.

'HEDEF BÖLGEYE 1 FAZLA TURİST GELMESİNE KATKI SAĞLAMAK'

MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, pandemiye rağmen MITT Moskova Turizm Fuarı'na fiziki olarak katıldıklarını belirterek, hedeflerinin 2021 turizm sezonunda bir fazla turist getirmek olduğunu söyledi.

RUSLAR YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

MITT Moskova Turizm Fuarı'nda Rusların Side- Manavgat destinasyonuna yönelik tanıtım standına yoğun ilgi göstermesinden mutlu olduklarını kaydeden Başkan Boztaş, "Fuarda Manavgat- Side turizm destinasyonun tanıtımını gerçekleştirdik. Fuar çok güzeldi. Fuarda standımıza ve bölgemize yoğun bir ilgi vardı. Dolayısıyla arkadaşlarımız acentecilerle görüşmeler yaptılar. Ben 2021 yılında Moskova'dan ciddi bir turist akınına uğrayacağız diye düşünüyorum" dedi.

'UITT KİEV 2021 TURİZM FUARINA FİZİKİ OLARAK KATILACAĞIZ'

MATSO olarak Manavgat- Side destinasyonunu tanıtmak amacıyla 12-14 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek Ukrayna UITT Kiev 2021 Turizm Fuarı'na fiziki olarak katılacaklarını kaydeden Başkan Boztaş, bu fuarın da güzel geçmesini beklediklerini kaydetti. Başkan Boztaş, "Mayıs ayında İngiltere, haziran ayında da Avrupa pazarlar açılarak 2021 sezonunun 2020 yılına göre daha iyi bir şekilde geçireceğimizi umut ediyorum. Bunda ülkemizde güvenli turizm sertifikası uygulaması ve turizmde çalışan personellerimizin aşılanmış olması önemli bir etken olacak diye düşünüyorum" diye konuştu.

DHA

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum