Reklam
Reklam
Reklam
Cem BÖLMETEPE

Cem BÖLMETEPE

Muhittin Başkanı kandıracaklar mı?

10 Haziran 2021 - 00:01


 
Muhittin Böcek, Konyaaltı Belediyesindeki tecrübelerini, Antalya Büyükşehir Belediyesinde göreve başladığı günden itibaren Antalya lehine kullanmaya çalıştı.
Bu konu Antalya için önemli bir hassasiyet fakat Büyükşehir Belediyesindeki bazı bürokratların Antalya’ya ihanetçi tutumundan haberi yok gibi gözüküyor sayın başkanın.
Çünkü bazı Büyükşehir Belediyesi bürokratları Atatürk Spor Salonu için bir şirketle içi çe ve tamamen o şirketin yapım plânını uygulatmak için uğraşıyor, bunu da en iyi Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cansel Çevikol Tuncer biliyor. Çünkü sayın Cansel Hanım eski bir sporcu olmasına rağmen kendisine bağlı olarak çalışan bazı bürokratların göz boyayıcı salon plânlarına kanmış gözüküyor.
Sayın Böcek bilmelidir ki bu bürokratlar bir şirketin elamanı gibi çalışıp, o şirketin Antalya'nın kalbindeki Atatürk Spor Salonunu yarı açık salon yapıp orada salonu tamamen bir panayır organizasyonuna çevirme çabasındalar. B u bürokratlar Atatürk Spor Salonunu yarı açık yapıp o salondan rant kazanma peşindeler. Salonun yanına da iki tane göstermelik açık saha yapıp Antalyalıları kandırma hevesindeler.
Ayrıca sayın Böcek bilmelidir ki Antalya haini bu bürokratlar Atatürk Spor Salonuyla içi çe dünyanın en güzel, en özel şehir parklarından olan Karaalioğlu Parkının içine de rant dükkanları ve otopark yapma plânı içindeler.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısı sırasında meclis üyelerinden Nafiz Tanır’ın Atatürk Spor Salonu ile ilgili sorularına sayın Böcek bu konuda Antalyalılara biraz da olsa nefes aldıracak cevaplar vermeye çalıştı ama orada çok ince bir şekilde arkadaşlarıma inceleteceğim diyerek kafalarda soru işaretleri de bıraktı.
Sayın Böcek,
Antalyalılar için büyük değer taşıyan maddi manevi değerleri ölçülmeyecek kadar çok olan Atatürk Spor Salonu ve Karaalioğlu Parkıyla ilgili soruları net olarak cevaplamalı.
1.Sayın Muhittin Böcek Atatürk Spor Salonu plânını bizzat kendisi gördü mü?
2.Atatürk Spor Salonu inşaatının maddi giderini bir şirket mi yoksa Büyükşehir Belediyesi mi karşılıyor?
3.Atatürk Spor Salonu yeni inşaatının, inşaat plânını kim ya da kimler yaptı?
4.Atatürk Spor Salonu için bir şirketle Büyükşehir Belediyesi olarak bir anlaşma yapıldı mı ve böyle bir anlaşma varsa bu anlaşmada hangi şartlar var?
5.Atatürk Spor Salonu yarı açık mı yoksa eski projesine uygun olarak tam olarak kapalı olarak mı yapılacak?
6.Atatürk Spor Salonu kullanım hakkı bir şirkette mi?
7.Atatürk Spor Salonu uzun yıllar, yılın 6 ayı bir şirkete mi verildi?
8.Her yılın 6 ayı bu şirket burada ücretli organizasyonlar mı düzenleyecek?
9.Atatürk Spor Salonunun hemen arkasında bitişik Antalyalılarca böcekçilik olarak bilinen yeşil alana rant dükkanları ve otopark mı yapılacak?
10.Sayın Böcek bu plânların ne kadarını biliyor?
Sayın Böcek Antalya için önemli bir siyasetçi. Kendisine bağlı çalışan bazı bürokratların Antalya'nın kalbine saplamaya çalıştıkları, Antalya'ya ihanet bu ucube plânı iyi inceleyip, kendisinin kandırılmasını önleyecek karaktere sahip olduğuna inanıyorum.
Kalbiniz dostluk ve spor dolsun.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum