Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Cem BÖLMETEPE

Cem BÖLMETEPE

Umursamazlık ve kibirlilik

29 Nisan 2021 - 00:05

 
Bazı insanların makam elde ettiklerinde başlarının döndüğünü,birden çok büyük insan olduklarını zannettiklerini,herşeyi kendilerinin bildiklerine inandıklarını, kibirlerinin doruklara çıktığını,çevrelerindeki birkaç dalkavuk ve menfaatçinin dışında kimseye kulak vermemelerini bizler Antalya’da çok gördük. Görevdeyken onların yanlış yapmasına sebep olanlar bu makamdaki insanların görev süreleri biter bitmez ortadan yok olduklarınıda çok gördük.
Şu andada Antalya’da bu tür manzaraları görüyoruz. Üst makamlardakilerin etraflarında dalkavuk ve menfaatleri için, makam sahiplerini yanlışa sürükleyenler mevcut. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri ve ASAT Spor Kulübü Başkanı Cansel Çevikol Tuncer’in de etraflarında maalesef böyle insanlar cirit atıyor. Maalesef onları yanlışa ve Antalya için geri dönülmesi zor zararlara,Antalya’ya ihanete sürüklüyorlar.Antalya Atatürk Spor Salonu inşaatıda bunlardan biridir.Başkan Böcek ve Tuncer etraflarındaki bazı bürokratların kendi çıkarları uğruna bu ucube yarı açık spor salonu inşaatına devam ediyorlar ve Antalya’ya ihanet ettiklerinin farkında değiller.
Üstelik bu kadarda kalsa iyi diyeceksiniz. Ama o çıkarcı bürokratlar Atatürk Spor Salonu ile içiçe olan dünyanın en güzel ve Akdeniz ile birleşen Karaalioğlu Parkı’nın içinede Atatürk Spor Salonun hemen arkasından başlayacak şekilde işyeri, dükkanlar ve otopark yapacaklar. Maalesef başkan Böcek ve Tuncer,buAntalya’ya ihanet planına onay vermiş durumda.
Bütün bunlar olup biterken Antalya’nın güya Antalya için iyi şeylerde yol gösterici olmaları için kurulmuş olan sivil toplum kuruluşlarından bir tek söz çıkmıyor. Onların birçoğunun tek derdi kendi egolarını tatmin etmek, protokollerde yer almak,davetlerde ve basında boy göstermek.
Atatürk Spor Salonu ve Karaalioğlu Parkı görev dahili içinde olan bazı devlet dairesi müdürleride umursamazlıklarını bazı bahanelerin arkasına sığınarak gösteriyor. Antalya Valisi Ersin Yazıcı’nın, Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in, Genel Sekreter Cansel Tuncer’in umursamazlık içinde olan bu tür müdür ve bürokratların etkilerinden kurtulup Atatürk Spor Salonu ve Karaalioğlu Parkı’nıkurtarmalarını tüm Antalya gibi bende beklemekteyim.
Vali Yazıcı’yı, Başkan Böcek’i ve Tuncer’i bu ucube projeden vazgeçmeye davet ediyorum.
Gönlünüz dostluk ve spor dolsun.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum