Reklam
Reklam
Nurgül Düzenli

Nurgül Düzenli

2020'DE BURÇLARI NELER BEKLİYOR?

01 Ocak 2020 - 00:01

Acı, tatlı anılarla 2019 yılını geride bırakıyoruz. Koskoca bir yılı geride bırakırken, umarız 2020 yılı her bir burç için ayrı ayrı harika geçer, bütün şans kapılarını açar. Mira Astroloji Akademi & Danışmanlık kurucusu ve eğitmeni Astrolog Nurgül Düzenli, her bir burç için 2020 yılını kaleme aldı. 2020’de hangi burç neler yaşayacak? İşte yanıtı…
 
KOÇLAR VE YÜKSELEN  KOÇ OLANLAR
2020 yılının ortalama yarısında da  kariyer ve ev gündemlerindeki yoğun konular devam ediyor olacak. Son yıllarda kariyer hayatınızda sorumluluklar sizleri yormuş olabilir. Oğlak- Yengeç aksındaki tutulmalar etkisi ile ve Ay düğümlerinin de mayıs ayına kadarda Yengeç Oğlak aksında transiti devam edeceği için bu alanda bazı önemli gündemleriniz devam etmekte. Bu durum bizleri disiplin ve planlama gerektiren konuları işaret etmekte . Bazılarınız emekli olurken bazılarınız kariyerde yön değişimleri yapmakta. Bu yılın şanslı olacağınız alanına değerlendirdiğimizde, Jüpiter Oğlak burcunda transitini de yıl boyunca kariyer alanınızda deneyimleyeceksiniz. Mesleki olarak bir dönemdir dönüşümler yaşadığınız, yapmaya çabaladığınız işlerle alakalı bazı fırsatlarınız gündeme gelebilir. Jüpiter bu alanda sizlere iş fırsatları, kariyerde genişleme fırsatları verecektir. Mayıs 2020’de Ay düğümleri burç değiştiriyor, bu demek oluyor ki odağınız değişiyor ve bir buçuk yıl bu alanda kalacak.  Ay düğümlerinin burç değişimi kadersel temaların yön değişimi anlamı taşır. Tutulmaları da yine bu alanda deneyimleyeceksiniz. Bu süreçte açığa acıkacak konular sizler için yolculuklarla ilgili, yabancılarla ilgili, turizm ile ilgili konularda açığa çıkacaktır. Bu dönem birçok kişi için şehir değişimi olabilir veya sık seyahat ettikleri alanlara yönelim olabilir.
 
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR
2020 yılında Oğlak-Yengeç aksındaki tutulmalar etkisi ile ve  Ay düğümlerinin de mayıs ayına kadar da Yengeç Oğlak aksında transiti devam edeceği için bu alanda bazı önemli gündemleriniz devam etmekte. Ana gündemlerinizde yolculuklar, eğitim, turizm, seminerler, yayıncılık gibi konularda yaşamınızda yön belirleme potansiyeliniz söz konusu. Bu dönem yeni bilgiler öğrenmek bazen sizleri zorlasa da, sizleri mutlu da edebilir. Sizler için akrabalarla ilgili veya kardeşlerle ilgili gelişmeler devreye girebilir. Jüpiter Oğlak burcunda geçerken sizler için faydalı etkiler sunacaktır ve kendinizi genel olarak daha rahat ve güvende hissedeceğiniz koşullar olacaktır.  Sizlere yapacağı faydalı açı ile uzun süredir sorun yaşadığınız eğitim, öğretim, yolculuklar, yurtdışı, sosyal medya gibi konularda birtakım fırsatlarınız olacaktır. Diğer önemli durum Mayıs 2020’de Ay düğümleri burç değiştiriyor. Ay düğümlerinin burç değiştiriyor olması sizler için finansal konularda gelişmeleri beraberinde getiriyor. Bu dönem kazançlarınızı geliştirmek için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Başkasının kazançlarından çok, yani eşin, ortağın geliri ile değil  kendiniz çalışıp emek vererek para kazanma potansiyeliniz olabilir. Bu dönem parasal konularda yapılanmalar, önemli alımlar gerçekleşebilir.
 
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR
2020 yılına Oğlak-Yengeç aksındaki tutulmalar etkisi ile ve Ay düğümlerinin de mayıs ayına kadar da Yengeç Oğlak aksında transiti devam edeceği için bu alanda bazı önemli gündemleriniz devam etmekte. Zaten son yıllarda deneyimlediğiniz önemli gündemlerin artık son aşamasına geliyorsunuz. Finansal kararlarınız devreye giriyor. Maddi konular yoğun bir şekilde odağınızda. Ortaklı işler gelirleri, bankacılık, kredi, faiz ile ilgili gelişmeler yaşanabilir. Sizler finansal planlamalar yapmanız gereken dönemlerden geçmektesiniz. Jüpiter Oğlak burcu transiti bu alanda deneyimlediğiniz kısıtlanmalara bazı fırsatlar getirmekte.  Sizler için biraz geri plandaki gelişmelerle ilgili bazı gündemler getirecektir. Bu transitten fayda göreceğiniz alanlar, eşin geliri, ortaklı işler geliri, bankacılık konuları, krediler, miraslar, nafakalar gibi konulardan faydalar olacaktır. Yıl boyunca alacaklılarınızla alakalı fırsatlarınız olacaktır. Mayıs ayında Ay düğümleri burç değiştiriyor. Ay düğümlerinin burç değiştirmesi ile sizler için önemli 1,5 yıllık güçlü gelişmelerin olacağı bir dönem diyebiliriz. Çünkü artık tutulmalar sizin burcunuzda gerçekleşecek.  Yaşamınızın genelini ilgilendiren önemli konularınız gündeme gelebilir. Bazılarınız için bu durum evlilikler cephesini hareketlendirecektir. İkili ilişkiler, evlilik gündemi oluşabilir.
 
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR
2020 yılında Oğlak- Yengeç aksındaki tutulmalar etkisi ile ve  Ay düğümlerinin de mayıs ayına kadarda yengeç oğlak aksında transiti devam edeceği için bu alanda bazı önemli gündemleriniz devam etmekte. Zaten son yıllarda deneyimlediğiniz önemli gündemlerin artık son aşamasına geliyorsunuz. Bu gündemleriniz, aile, eş, evlilik gündemlerinde birçoğunuz önemli kararlar almıştır. Artık mayıs ayına kadar bu gündemlerde son gelişmelerle birlikte yaşamınıza yeni bir yön tayin edebilir, önemli köklü değişimler yapabilirsiniz. Ev alımları, ev değişimleri gündeme gelebilir. Jüpiter Oğlak transiti sizler için uzun süredir yaşadığınız evlilik ile ilgili gündemlerin kolaylıkla çözümü için fırsatlar verecektir. Ortaklı işler, evlilik cephesinde son yıllarda bazı geri çeken koşullarınız olmuştu. Jüpiter Oğlak geçişi ile birlikte sizi geri çeken koşulları düzeltmek için fırsatlar bulabilirsiniz. Bazı kişiler ise evlilik gündemleri veya ortaklaşa çalışma fırsatları gündeme gelecektir. Mayıs 2020’de Ay düğümleri burç değiştiriyor. Ay düğümlerinin burç değiştirtiyor olması sizler için geri planda olan konularda hareketlilikler gündeme getirebilir. Önümüzdeki 1,5 yıl boyunca tutulmaları da bu alanda yaşayacaksınız. Bu dönem sizler için odak noktası ruhsal ve fiziksel sağlık olacaktır. Bedeninize özen göstermeniz gereken bir dönemde olacaksınız. Bu dönem sizler için maddi konular da ayrıca önem arz edecektir. Gelir gider dengenizi sağlamak, paraya dair yapılanmalar içerisine girmeniz gereken bir dönemi maddi olarak sağlamlaşmayı öğreneceksiniz de diyebiliriz.
 
ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR
2020 yılında da Oğlak- Yengeç aksındaki tutulmalar etkisi ile ve  Ay düğümlerinin de mayıs ayına kadarda yengeç oğlak aksında transiti devam edeceği için bu alanda bazı önemli gündemleriniz devam etmekte.  İşinizle ilgili değişimlerin sizleri beklediği bir sürece giriyorsunuz. Günlük rutin işlerinizde birtakım değişiklikleriniz olabilir.  Son yıllarda yaşadığınız iş gündemleri mayıs ayı itibari ile sonuca bağlanmış olacaktır. Jüpiter Oğlak transiti sizler için iş koşullarında hareketlilikler getirebilir. Bazıları için iş fırsatı anlamına gelebilir, gelir artışı yaşayabilir.  2020 yılı bazı kişiler için hizmet ettiği alanların genişlemesi, angarya işlerin çoğalması, iş yoğunluklarının artması şeklinde deneyimler yaşayabilir, buna bağlı yorgunluklarda olabilir. Bu geçiş ayrıca sağlık konularında da bir gündem verecektir sizlere. Bazılarınız sağlığına daha titiz yaklaşabilir, sağlıktan faydalar görebilir. Diğer önemli konumuz mayıs ayında ay düğümlerinin burç değiştiriyor olması. Ay düğümlerinin burç değiştirmesi sizler için ilişkiler cephesini hareketlendiriyor. Bu dönem sosyal gruplar içerisinde daha etkin bir rol oynayabilirsiniz veya kalabalıklarla hareket edebilirsiniz. Bazılarınız ise ilişkilerle ilgili önemli bitişler veya başlangıçlar gündeme gelecektir. Sorunlu olan kişiler için bitiş, bazı kişiler için ise yeni aşk deneyimi olacaktır. Bu dönem diğer önemli konu çocuklar olacaktır. Çocukların eğitim hayatı , onların hayatında ki önemli durumlar sizlere yansıyacaktır.
 
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR
2020 yılında Oğlak- Yengeç aksındaki tutulmalar etkisi ile ve  Ay düğümlerinin de mayıs ayına kadarda Yengeç Oğlak aksında transiti devam edeceği için bu alanda bazı önemli gündemleriniz devam etmekte. Zaten son yıllarda deneyimlediğiniz önemli gündemlerin artık son aşamasına geliyorsunuz. Aşk, arkadaşlıklar, sosyal gruplar, çocuklarla ilgili konularda son yıllarda zorlandığınız konular artık mayıs ayına kadar sonuca bağlanıyor.
Jüpiter Oğlak transiti süresinde sizler için aşka dair fırsatlar gündeme gelecektir. İlişkiler cephesinde bazı fırsatlar yakalayacağınız bir yıl sizleri bekliyor, bazı kişiler için ise evlilikler gündeme gelebilir.  Bu geçiş sizlere iyi gelecek bir geçiş diyebiliriz. Bazılarınız için ise ilişkilerle ilgili ciddiyetle değerlendirme dönemi diyebiliriz. Bu dönem diğer önemli konu çocuklardan yana fırsatlarınız gündeme gelecektir. Diğer önemli durum Mayıs 2020 de Ay düğümleri burç değiştiriyor. Bu durum sizler için önemli aşamaları beraberinde getiriyor. En önemli öncelik aileniz, eviniz, adres değişimleri olacaktır. Tutulmaları da bu alanda yaşadığınız için taşınmalar, ev değişimi, gayrimenkul alımı, şehir değiştirme gibi gündemler oluşabilir. Bazılarınız ise mesleğinde yön değişimi, yeni kararlar, mesleğinde yükselme gibi durumlarda deneyimleyebilir.
 
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR
2020 yılında Oğlak- Yengeç aksındaki tutulmalar etkisi ile ve  Ay düğümlerinin de mayıs ayına kadarda yengeç oğlak aksında transiti devam edeceği için bu alanda bazı önemli gündemleriniz devam etmekte. Zaten son yıllarda deneyimlediğiniz önemli gündemlerin artık son aşamasına geliyorsunuz. Mayıs ayına kadar gündemde, eviniz, kökleriniz, aileniz yer almakta, yer değişimleri olabilir, son yıllarda yaşadığınız aile içi sorunlara çözüm üretebilirsiniz. Jüpiter Oğlak transiti etkisi ile 2020 yılında sizler için ev gayrimenkul aile ile ilgili konularda bir takım fırsatlarınız gündeme gelecektir. Yaşadığınız yerde, evinizde rahat edeceğiniz koşullar var. Bir taraftan da taşınmalar gündeme gelebilir veya ev alımları olabilir. Bazı kişiler için ise ev eşyaları değiştirmek, tadilatlar yapmak, evi güzelleştirmek anlamına gelebilir. Mayıs 2020 de Ay düğümleri burç değiştiriyor. Bu dönem sizin gündeminizde yolculuklar, şehir dışı planları, yabancılar inanç yolculukları olacaktır. Bazı kişiler için bu durum yeni eğitim alma, yeni bilgiler edinme şeklindede yaşanabilir. Bu dönem sizler için yeni ufukları keşfetme zamanı diyebiliriz. Bu tutulmalar sizlere iyi gelecek ve önemli hayat deneyimleri yaşayacaksınız diyebiliriz. Bazılarınız için uzakları keşfederken uzaklardaki tanıdıklarınızla ilgili bazı gündemlerde açığa çıkabilir.
 
AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR
2020 yılında Oğlak- Yengeç aksındaki tutulmalar etkisi ile ve  Ay düğümlerinin de mayıs ayına kadarda yengeç oğlak aksında transiti devam edeceği için bu alanda bazı önemli gündemleriniz devam etmekte. Zaten son yıllarda deneyimlediğiniz önemli gündemlerin artık son aşamasına geliyorsunuz. Çevrenizle kurduğunuz iletişim önem arz ediyor. Akrabalarınız, kardeşlerinizle ilgili konular bu tutulmada önem arz  ediyor. Jüpiter Oğlak burcunu geçişi ile 2020 yılında şanslı olduğunuz alanlar, yayıncılık, eğitim, tanıtım, akrabalar, kardeşler ile ilgili konular olacaktır, bu alanlardan bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bazılarınız için bu dönem daha çok iletişimde de olacağı, daha çok konuşacağı, yayıncılıkla ilgili fırsatların olacağı bir dönem diyebiliriz. Mayıs 2020 de Ay düğümleri burç değiştiriyor Bu dönem sizler için gündemde finansal konular yer almakta. Para konusunda nemli deneyimler yaşayacağınız bir yıl diyebiliriz. Daha çok para alma verme ile ilgili konuları deneyimleyeceğiniz bu dönem, krediler alabilir, miras, nafakalar gündemi olabilir veya eşten para geliri gibi konular açığa çıkabilir.
 
YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR
2020 yılında Oğlak- Yengeç aksındaki tutulmalar etkisi ile ve  Ay düğümlerinin de mayıs ayına kadarda yengeç oğlak aksında transiti devam edeceği için bu alanda bazı önemli gündemleriniz devam etmekte. Zaten son yıllarda deneyimlediğiniz önemli gündemlerin artık son aşamasına geliyorsunuz.   Son yıllarda verdiğiniz para sınavlarınıza artık mayıs ayına kadar bir karara varabilirsiniz. Jüpiter Oğlak transiti ile sizler için gündemde finansal konular yer almakta. Bir dönemdir yaşadığınız finansal konulara artık şekil vermek isteyebilirsiniz. Bu yıl bazılarınızın harcamaları artarken, bazılarınızın gelir düzeyinde artışlar da olacaktır. Ayrıca bu yıl kalıcı yatırımlar, gayrimenkul yatırımları gündeme gelebilir. Bu dönem işinizde teklifler artabilir, kariyeriniz statünüz değişebilir. 2020 yılı boyunca sağlam değerleriniz, sorumluluklarınız bilinci ile yaklaştığınız taktirde bazı önemli fırsatlarda gündeme gelecektir.
Mayıs 2020 de Ay düğümleri burç değiştiriyor Ay düğümlerinin burç değiştirmesi sizler için önemli olacak. Tutulmalar sizin burcunuzda yaşanacak ve önemli durumlar gündeme gelecek. Öncelik etki alanı evlilik ve ikili ilişkiler. Bu dönem evlilik girişimi olabilir veya ortaklı çalışmalara başlayabilirsiniz. Bazı kişiler için ise özgürlükten ziyade başkalarını anlama zamanı olacaktır. Ayrıca bu dönem daha sosyal, daha arkadaşlarla birlikte bir dönem diyebiliriz.
 
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR
2020 yılında Oğlak- Yengeç aksındaki tutulmalar etkisi ile ve  Ay düğümlerinin de mayıs ayına kadarda yengeç oğlak aksında transiti devam edeceği için bu alanda bazı önemli gündemleriniz devam etmekte. Zaten son yıllarda deneyimlediğiniz önemli gündemlerin artık son aşamasına geliyorsunuz. Son yıllarda zorlandığınız konular artık mayıs itibari ile rahatlamaya başlıyor. İlişkiler, çocuklar, sorumluluklar, karmaşa artık daha kalıcı adımlara dönüşüyor. Mayıs ayına kadar bazı konularda artık büyük kararlar verebilirsiniz.
Bu yıl sizler için değişik bir yıl olacak diyebiliriz, Jüpiter sizin burcunuzda ilerlemekte.  Son yıllarda mücadele ettiğiniz bazı gelişmeleriniz artık şekil değiştiriyor. Uzun zamandır bazı konularda çözümler arıyor, değişmek istiyorsunuz. Bu dönem Jüpiter’in sizin burcunuzda transit edeceği bu dönem iş koşullarından, ilişkilerden hatta yaşamın bir çok alanından fırsatlarınız olacaktır. Bazılarınız yabancılarla yapılan işlerden, eğitimden fırsatlar yakalayabiliriz, seyahatler yapabilir. Mayıs 2020 de Ay düğümleri burç değiştiriyor Ay düğümleri burç değiştirmesi sizler için gündeminde sağlık konuları ve iş konularında bazı gündemler açığa çıkartmakta. Bedensel sağlığınıza önem vermeniz gereken bir dönem diyebiliriz. Bazı kişiler için ise iş koşullarında, günlük rutinlerinde değişim şeklinde yaşanabilir.
 
KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR
2020 yılının Oğlak- Yengeç aksındaki tutulmalar etkisi ile ve Ay düğümlerinin de mayıs ayına kadarda yengeç oğlak aksında transiti devam edeceği için bu alanda bazı önemli gündemleriniz devam etmekte. Zaten son yıllarda deneyimlediğiniz önemli gündemlerin artık son aşamasına geliyorsunuz.   İçsel vizyonunuzu geliştireceğiniz, önemli değişimleriniz söz konusu. İçsel olarak depresif, karamsar hissedebilirsiniz.  Bir taraftan iş meseleleri kafanızı karıştırmakta, diğer taraftan aile koşulları düşündürmekte.  Mayıs ayına kadar kadersel olarak aile, emlak, sağlık konularında önemli geçişleriniz olabilir. Jüpiter’in oğlak burcunda ilerleyeceği bu yıl sizler için gelişmeler biraz daha içsel olarak işleyecektir. Fırsat alanlarınızı değerlendirdiğimizde geri planda olan aile konuları veya emlak konularından yana bir takım rahatlıklar olacaktır. Bazılarınız sağlık ile ilgili yaşadıkları konularda bazı gelişmeler kaydedecektir. Uzun zamandır yaşadığınız sizleri geri çeken, iş, sağlık, aile konularında, bazı faydalar görebilirsiniz. Bu dönem sizlerin bol bol yardımlar yapmasını tavsiye ederim, manevi olarak sizlere fayda sağlayacaktır.  Bazı Kova arkadaşlarım ev ile ilgili, yaşadığı yer ile ilgili faydalarda görebilir. Mayıs 2020 de Ay düğümleri burç değiştiriyor Ay düğümlerinin burç değiştiriyor olması sizler için önemli ve olumlu etkiler açığa çıkartmakta. Bu dönem bazılarınız ilişkiler cephesinde önemli konular yaşayabilir. Aşka bakış açısı değişebilir. Bazılarınız için ise bu durum çocuklar cephesinde yaşanabilir. Bu dönem sizler için çocuklarla ilgili önemli yenilikleri getirecektir. Bazılarınız çocuk sahibi olabilir, bazılarınız torun sahibi olabilir.
 
BALIK VE YÜSELEN BALIK OLANLAR
2020 yılında Oğlak- Yengeç aksındaki tutulmalar etkisi ile ve  Ay düğümlerinin de mayıs ayına kadarda yengeç oğlak aksında transiti devam edeceği için bu alanda bazı önemli gündemleriniz devam etmekte. Zaten son yıllarda deneyimlediğiniz önemli gündemlerin artık son aşamasına geliyorsunuz. Son dönem açığa çıkan sosyal gruplar, arkadaşlıklar, aşk , çocuklar gündemleri mayıs ayına kadar etkisini devam ettirmekte. Bazılarınız çocuk sahibi olabilir, bazılarınız arkadaşlıklarını sağlamlaştırabilir. Bu yıl sizler için genel olarak sosyal çevrede bazı fırsatların olacağını söyleyebiliriz.Jüpiter’in oğlakta transit edeceği bu dönem,  daha önce yaşadığınız sosyal çevre ile ilgili sorunlara bu yıl daha başka bir bakış açısı geliştirebilirsiniz. Çevreniz genişleyebilir, arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Bazılarınız için ise kalabalık gruplarla ilgili fırsatlarda gündeme gelebilir. Güçlü kişilerle tanışabilir, onlardan destekler alabilirsiniz.  Bazılarınız ise çocuk sahibi olma veya çocuklarla ilgili önemli gelişmeler yaşayabilir. Ay düğümleri burç değiştiriyor olması sizleri ev ve kariyer alanında etkilemekte. Sizler için yeni bir ev veya aile genişlemesi şeklinde yaşanabilir. Bazı balıklar evlenebilir, bazıları gayrimenkul alımı gerçekleştirebilir. Bu dönem işe ve çalışma koşulları ile ilgilide bazı önemli kararlarınız gündeme gelebilir.

Astrolog Nurgül DÜZENLİ
Mira Astroloji
https://miraastrolojiakademisi.com/

YORUMLAR

  • 0 Yorum